poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > 75 lat Kuriera Szczecińskiego > Kto pamięta taki stadion Pogoni?

Kto pamięta taki stadion Pogoni?

Kto pamięta taki stadion Pogoni?
Data publikacji: 2020-09-16 11:29
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-17 15:41
Wywietleń: 2133 475173

Wydarzeniem ostatnich dni był pierwszy w tym sezonie mecz Pogoni na nowej murawie modernizowanego gruntownie stadionu. W ramach modernizacji, a właściwie budowy od podstaw piłkarskiej świątyni powstają nowe trybuny, które znacznie poprawią kibicom komfort oglądania sportowych zmagań. Komfort komfortem, ale najważniejsze jest serce kibica, które ciągnie go na mecze ukochanej drużyny. Ciągnęło też przed laty, kiedy warunki na stadionie diametralnie odbiegały od tych, z jakimi mamy dziś do czynienia.

(a)

Fot. Stefan Cieślak

Komentarze

Jacek
Pamiętam stary stadion doskonale. Może i nie był ładny. Ale na tym brzydki stadionie grali tej klasy piłkarze jak Deyna, Lato, Szarmach. A teraz nie zobaczymy już ani takich tuzow ani nawet ich namiastki bo obecni ligowy to mogliby co najwyżej po nich szatnie sprzątać.
2020-09-17 15:40:12
Witek110
Pamiętam taki stadion jak tata mnie tam zabrał po meczu na Arkoni
2020-09-17 10:38:48
Vigo
A teraz dzięki Prezydentowi Krzystkowi Pogoń będzie miała nareszcie nowy funkcjonalny stadion.
2020-09-17 09:07:46
A
A gdzie artykuł?
2020-09-17 06:45:11
Mick USA
Przeczytalem wszystkie komentarze,wszyscy maja racje a a Szczecin bedze mial Ladny stadion.😂😹😂😹😂😹😂😹😂😹😂😹😂😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
2020-09-17 06:04:14
mieszkaniec
A ja popieram chestera.Mroczek za swoje powinien to budować. Tam Pogoń tylko gra a to jego biznes. Ja mam sklep, warzywniak, to może też niech miasto mi wybuduje fajny warzywny market? Jestem na NIE dla stadionu i uważam, że to nie jest w porządku.
2020-09-16 22:23:58
Hejt Stop!
A kto pamięta jak w tym miejscu biegały dinozaury? A do chester - też mam w d ten stadion ale jeszcze bardziej w d mam taką prymitywna argumentację. I już Ci odbijam piłeczkę. Chcesz chodzić do filharmonii w Szczecinie? To mogłeś ja sobie zbudować. Nie chciałeś? To jesteś cham i prostak.
2020-09-16 18:34:10
guciu
Zielony blaszak przejście na wysokościowe dla piłkarzy działaczy trenerów związanych z drużyną sedziów z lat 80 ubiegłego wieku XX wieku. Po schodkach do góry tunelowo i zejście w dół.
2020-09-16 16:31:22
gregor102
do chester ..zrozumiano ignorantku.?? NO!! ...to mordka w kubełek.. ;) POGOŃ, Szczecin i jej kibice, to jedno, jak "święta trójca"!!
2020-09-16 14:56:13
@chester
Miasto to mieszkańcy, a stadion jest budowany dla mieszkańców. Piłkarze po trybunach nie biegają... czy to tak trudno zrozumieć?
2020-09-16 14:55:56
do chester
Bo miasto to jego mieszkańcy, a mieszkańcy to miedzy innymi kibice. Ja też ze swoich podatków muszę finansować coś co jest mi nie potrzebne, a dla ciebie jest ważne.A czy stadion będzie na siebie zarabiał to ty wiedzieć nie możesz. Już rozumiesz misiu? I jeszcze jedno, stadion to nie jest twój dom rodzinny. Tu się nie wyje, tylko mecz ogląda:) Nie mierz innych wg swojej prymitywnej osoby.
2020-09-16 14:23:53
Gastrolog
Chester w d.... byłeś g... widziałeś, więc swoje frustrację możesz uskuteczniać na Różance...
2020-09-16 14:15:40
chester
Nie pamiętam ani takiego, ani innego. W d...pie mam stadion Pogoni i fanaberie kibiców. Chcecie mieć miejsce do wycia i wrzasków - sami sobie to zafundujcie. Nie wiem, dlaczego miasto ma finansować stadion, który nie jest w stanie nawet się utrzymać finansowo.
2020-09-16 14:02:54