Poniedziałek 25 października 2021r. 
REKLAMA

Wróci mleko z automatu

Data publikacji: 2017-08-07 09:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:46
Wróci mleko z automatu
 

- Dlaczego mlekomaty w szczecińskich sklepach Społem nie działają? - dopytuje pani Joanna, nasza Czytelniczka. - Korzystało z nich wielu klientów, ale od pewnego czasu są nieczynne. Czy jest szansa, że mleko w tej formie będzie nadal dostępne?

Pani Joanna mieszka na Pomorzanach i jest klientką sklepu Społem przy ul. Włościańskiej. Chętnie kupowała tam w automacie niepasteryzowane mleko, pochodzące z gospodarstwa rolnego. Ale automat od dłuższego czasu jest nieczynny. Podobnie zresztą jak inne w pięciu społemowskich sklepach w Szczecinie przy ul. Emilii Gierczak, Cedyńskiej, Lelewela, Parkowej i Witkiewicza.

Jak tłumaczy Mariusz Gadomski, dyrektor biura handlowego Społem, mlekomaty te nie należą do Społem, a są własnością zewnętrznego operatora, który za nie odpowiada, obsługuje i je serwisuje.

- Rzeczywiście od jakiegoś czasu z przyczyn technicznych są one nieczynne - mówi M. Gadomski. - Ich właściciel miał się określić co zrobi - czy je uzupełni i zachowa ciągłość sprzedaży, czy z nich zrezygnuje. Mamy już od niego informacje, że od 18 sierpnia mlekomaty zaczną działać i mleko będzie znów w sprzedaży, tak jak do tej pory.

(gan)

Na zdjęciu: Po przerwie automaty do sprzedaży mleka w sieci Społem mają być znów dostępne.

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Zbyszek
2018-05-05 08:14:27
Czemu już nie ma mlekomatu w sklepie społem na Włościańskiej ??
aut
2017-08-07 11:04:59
Przydałyby się automaty z tańszym masłem ;)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ