Poniedziałek 06 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Festyn zielny w Gąbinie [GALERIA]

Data publikacji: 2019-08-16 16:37
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-29 12:01
Festyn zielny w Gąbinie
 

Na terenie Parku Edukacji i Rekreacji w Gąbinie (5 km za Trzebiatowem w stronę Brojc) odbył się piknik zielny, w którym na licznie przybyłych uczestników czekało wiele atrakcji, w tym pokaz tworzenia bukietów, konkurs na najpiękniejszą wiązankę, pokazy makijażu, tańce w wykonaniu stowarzyszenia „Aramis”, szanty, pokazy warzenia piwa, jarmark rękodzielniczy i warsztaty ceramiczne dla dzieci.

Miejsce jest warte odwiedzenia, gdyż jest tam wiele przeróżnych atrakcji jak chociażby ścieżka spacerowa po trudnym terenie, gadające drzewo, piramida energetyczna, stare maszyny rolnicze i sklep z kwiatami i krzewami ogrodowymi. Na miejscu można było obejrzeć jak wykonuje się w drewnie ule z pnia drzewa oraz ujrzeć sokolnika z sokołem, który chętnie siada na ręce gościom.
Gwiazdą pikniku był wokalista i konferansjer Krzysztof Koniarek, który w swoim repertuarze ma zarówno utwory autorskie, jak też biesiadne oraz coverowe. Piosenki artysty pojawiają się od lat w wielu stacjach radiowych oraz telewizyjnych, w tym śląskich oraz związanych z muzyką disco-polo.

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Burmistrz
2019-08-22 02:12:26
Ale najważniejszych Colorado stars nie było A to ikona miasta gwiazdy disco polo województwa zachodniopomorskiego ! Wstyd!
Jarojarek
2019-08-21 20:51:08
Media lokalne przemilczały taką super imprezę, która jak czytam szerokim echem odbiła się w naszym województwie, czego można było się spodziewać ale nie przewidzieć. .

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA