Czwartek 11 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Turystyczne Oscary

Data publikacji: 2016-03-07 20:19
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-12 13:21
Turystyczne Oscary
 

Portugalski region Algarve po raz trzeci otrzymał tytuł Europe's Leading Beach Destination 2015. Zdobył je w prestiżowym konkursie World Travel Awards. Turystyczne „Oscary” trafiły też do  tamtejszych hoteli.

Algarve - popularny region wypoczynkowy na południu Portugalii - słynący z czystych, złocistych plaż, łagodnego klimatu (temperatura nie spada tu zazwyczaj poniżej 15˚ C) oraz świeżych owoców morza, wyprzedził w drodze na podium francuskie Cannes, greckie Korfu, hiszpańską Majorkę i Marbellę oraz turecki Oludeniz. Prestiżowy tytuł „Europe's Leading Beach Destination” otrzymał już po raz trzeci, co czyni go najczęściej nagradzanym kierunkiem w tej kategorii (wyróżnienie przyznawane jest od 2011 r.). Uznaniem świata turystyki i nagrodami w konkursie World Travel Awards cieszą się też hotele w regionie Algarve.

Ustanowione w 1993 roku nagrody World Travel Awards uważane są za odpowiednik „Oscara” w branży turystycznej. Przyznawane są tym miejscom, hotelom, liniom lotniczym itp., które zebrały najwięcej głosów od przedstawicieli branży turystycznej (m.in. biur podróży) i klientów z całego świata. (mag)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA