wtorek, 07 lipca 2020.
Strona główna > Na Luzie > Turystyczne Oscary

Turystyczne Oscary

Turystyczne Oscary
Data publikacji: 2016-03-07 20:19
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-12 13:21
Wywietleń: 1062 122712

Portugalski region Algarve po raz trzeci otrzymał tytuł Europe's Leading Beach Destination 2015. Zdobył je w prestiżowym konkursie World Travel Awards. Turystyczne „Oscary” trafiły też do  tamtejszych hoteli.

Algarve - popularny region wypoczynkowy na południu Portugalii - słynący z czystych, złocistych plaż, łagodnego klimatu (temperatura nie spada tu zazwyczaj poniżej 15˚ C) oraz świeżych owoców morza, wyprzedził w drodze na podium francuskie Cannes, greckie Korfu, hiszpańską Majorkę i Marbellę oraz turecki Oludeniz. Prestiżowy tytuł „Europe's Leading Beach Destination” otrzymał już po raz trzeci, co czyni go najczęściej nagradzanym kierunkiem w tej kategorii (wyróżnienie przyznawane jest od 2011 r.). Uznaniem świata turystyki i nagrodami w konkursie World Travel Awards cieszą się też hotele w regionie Algarve.

Ustanowione w 1993 roku nagrody World Travel Awards uważane są za odpowiednik „Oscara” w branży turystycznej. Przyznawane są tym miejscom, hotelom, liniom lotniczym itp., które zebrały najwięcej głosów od przedstawicieli branży turystycznej (m.in. biur podróży) i klientów z całego świata. (mag)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie