poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Na Luzie > Smartfon przypomni o terminie odbioru śmieci

Smartfon przypomni o terminie odbioru śmieci

Smartfon przypomni o terminie odbioru śmieci
Data publikacji: 2016-03-04 14:44
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-04 14:46
Wywietleń: 1743 122387

Dzięki aplikacji na smartfony mieszkańcy Tychów na Śląsku będą otrzymywać powiadomienia o zbliżającym się terminie odbioru odpadów z ich ulicy. Dzięki pilotażowemu przedsięwzięciu nie trzeba już śledzić harmonogramu wywozu śmieci w wersji pisemnej.

Darmową aplikację mobilną EcoHarmonogram uruchomiła z początkiem marca komunalna spółka Master-Odpady i Energia, odbierająca odpady z tyskich posesji.

Nowe rozwiązanie pozwala na pobranie harmonogramu wywozu odpadów komunalnych z konkretnej ulicy – wystarczy podać swój adres zamieszkania. Dotyczy to domów jednorodzinnych, ogródków działkowych i innych samodzielnych posesji. Dzięki automatycznym aktualizacjom harmonogram jest zawsze aktualny, a dzięki powiadomieniom dzień wcześniej nie trzeba już spoglądać do kalendarza, by pamiętać o przygotowaniu śmieci do odbioru.

Aplikacja to także swoisty przewodnik po eko-edukacji – zawiera nie tylko pełne i zawsze aktualne informacje o terminach wywozu, ale także np. o sposobie sortowania odpadów, punktach ich selektywnej zbiórki itp. (pap)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie