niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Na Luzie > Polacy całują się w pracy?

Polacy całują się w pracy? [FILM]

Polacy całują się w pracy?
Data publikacji: 2017-03-17 13:56
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-21 12:46
Wywietleń: 1011 225220

Prawie, co trzeci ankietowany przyznaje się do pocałunku z kolegą bądź koleżanką z pracy. 22% ankietowanych zdradziło, że do pocałunku ze współpracownikiem doszło więcej niż raz. 8% zrobiło to jednorazowo – pokazały wyniki badania  MonsterPolska.pl.

- Podobną ankietę przeprowadziliśmy w Czechach, Finlandii i na Węgrzech. Okazało się, że inne kraje nas prześcigają w skłonności do romansowania. Przym wiodą z pewnością Czesi, ponieważ aż 57% Czechów pocałowało kiedykolwiek kolegę czy koleżankę z pracy – mówi Joanna Żukowska, specjalista do spraw marketingu w Monster Polska.

Czescy pracownicy biją innych na głowę w działaniu – a jak się okazało – fińscy w myśleniu. Aż 60% Finów myślało o tym, żeby pocałować kolegę lub koleżankę z pracy. Jak wygląda to w Polsce? Część osób odpowiedziała, że nie całowała się z nikim z pracy, jednak o tym myślała. Wychodzi na to, że co szósty z nas od czasu do czasu odrywa się od codziennych obowiązków i główkuje, jak uwieść kolegę lub koleżankę z pracy.

Największa grupa jednak kategorycznie i stanowczo „nigdy” nie zdecydowała się na pocałunek ze współpracownikiem. Albo żyjemy w kraju pełnym profesjonalistów, albo 45% ankietowanych nie miało jeszcze dobrej okazji.

Co dziesiąta osoba uznała, że pytanie o całowanie w pracy – jest nieodpowiednie i wybrała odpowiedź, że to „nie wasz interes”.

Źródło: Newsrm.tv

Komentarze

pracownik
W pracy to my się przede wszystkim nienawidzimy.
2017-03-21 12:42:13
Tylko pytam...
A po zakonczeniu calowania i "trafnym zaplodnieniu"... na terenie Firm czy Zakladow Pracy, to Kto faktycznie powinien placic Alimenty i Odbierac 500 + ??
2017-03-20 12:46:40
nie nowoczesny
znowu ta przemądrzała gimnazjalistka..
2017-03-20 08:21:30
nie nowoczesny
i znowu ta przemadrzała dziewczynka..jakaś gimnazjalistka widać..
2017-03-20 08:20:27
Co Kraj... to Obyczaj...
W Arabi Saudyjskiej, Mezczyzni i Kobiety... ktorzy nie sa z Soba zareczeni lub nie sa z Soba spokrewnieni - nie moga przebywac razem i to ich Muzulmanskie Prawo jest Surowo Przestrzegane ! W budynkach Publicznych takich jak Banki, Uniwersytety sa osobne Wejscia/Wyjscia dla Kobiet i dla Mezczyzn ! Rowniez Parki, Plaze czy Komunikacja Publiczna jest podzielona na Damska i Meska ! I "potajemne" ( Nie Rodzinne ! ) spotkania Damsko/Meskie sa bardzo Surowo Karane...itd...itp...!! Dlatego Muzulmanie nazywaja Swiat Zachodni..."Niewierni"... ale na Lodziach i PO-ntonach poprzez Morze Srodziemne - to do tego Swiata "Niewiernych" pchaja sie tak "Drzwiami jak i Oknami" !!!
2017-03-17 23:28:00
I Konfesjonalne "rozgrzeszenia"...
A calowanie (nie zawsze czysta...) raczke i roznoszenie roznego rodzaju "bakteri czy zarazkow"... tez jest w ta Statystyke wliczone ??
2017-03-17 22:24:43

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
26
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy