sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Na Luzie > Pałac Prezydencki w 3D

Pałac Prezydencki w 3D

Pałac Prezydencki w  3D
Data publikacji: 2018-01-29 22:42
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-31 11:07
Wywietleń: 1400 311557

Prezydent Andrzej Duda gościł w poniedziałek 29 stycznia w Pałacu Prezydenckim przedstawicieli firmy Zortrax SA, na czele z jej prezesem Rafałem Tomasikiem – laureatów Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Olsztyńska spółka podarowała Andrzejowi Dudzie wyjątkową makietę Pałacu, stworzoną w technologii druku 3D.

Podczas spotkania przedstawiciele Zortrax przekazali także symboliczne prezenty dla prezydenta i pierwszej damy - zaprojektowane, wymodelowane i wydrukowane w technologii druku 3D przez specjalistów tej firmy. Prezes Tomasiak zaprosił również prezydenta Andrzeja Dudę do Olsztyna, gdzie mieści się siedziba firmy, zapewniając, że region zmienia się w centrum nowoczesnych technologii.

W maju 2016 r. Rafał Tomasiak został uhonorowany biało-czerwoną flagą, którą otrzymują przedstawiciele instytucji, organizacji i stowarzyszeń zasłużonych dla pozytywnej promocji Polski. W listopadzie tego samego roku, podczas pierwszego Kongresu 590 w Rzeszowie, spółka otrzymała Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP, w kategorii Start-UP.PL.

 Firma Zortrax powstała w 2013 r. Obecnie jest jedną z czołowych w branży desktopowych drukarek 3D. Działa na całym świecie, sprzedając swoje produkty m.in. w największych krajach europejskich oraz w USA i Kanadzie, a także na rynkach azjatyckich i w Ameryce Południowej.

(mg)

Fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP

Pałac Prezydencki w  3D Pałac Prezydencki w  3D Pałac Prezydencki w  3D Pałac Prezydencki w  3D

Komentarze

cyzio
Gdzie jest krzyż?
2018-01-30 04:36:51

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”