sobota, 29 lutego 2020.
Strona główna > Na Luzie > Krzysztof Rutkowski chce unieważnić małżeństwo. Detektyw robi to na życzenie żony

Krzysztof Rutkowski chce unieważnić małżeństwo. Detektyw robi to na życzenie żony

Krzysztof Rutkowski chce unieważnić małżeństwo. Detektyw robi to na życzenie żony
Data publikacji: 2020-02-12 09:44
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-17 12:06
Wywietleń: 1498 442363

Znany detektyw brał już w swoim życiu cztery śluby. Teraz będzie starał się o unieważnienie ślubu kościelnego. Robi to na życzenie obecnej żony.

Jak przypomina WP.PL, sierpniowy ślub Krzysztofa i Mai Rutkowskich zgromadził blisko 200 gości, a na wykwintne jedzenie i dekoracje wydano około miliona złotych.

Znany detektyw wyznał, że ślub dał mu wiele radości oraz stabilizację. Dlatego chce spełnić marzenie swojej żony o złożeniu przysięgi małżeńskiej w kościele. Aby jednak to się stało, Rutkowski musi unieważnić dawny sakrament małżeński.

Detektyw zdradził, że chce doprowadzić sprawę do końca jeszcze w tym roku. Zapowiedział jednocześnie, że wesele po ślubie kościelnym będzie jeszcze bardziej wykwintne niż poprzednie.

Źródło: WP.PL

Fot. Wiesław Miller (archiwum)

 

Komentarze

beli
Brawo Kurier ! Super wiadomość !
2020-02-17 12:06:01
aa
Przestańcie pokazywać tego cyborga,on już wygląda jak zombie.
2020-02-16 20:16:01
do felczera
- ta pała musi być używana, gdy nie jest używana to zanika i nie pomagają "niebieskie tabletki" - sprawdzone.
2020-02-14 18:35:09
felczer
Gliniarz bez pały nie przedstawia żadnej wartości.
2020-02-14 11:22:50
Hahaha
Nie ma czegoś takiego jak unieważnienie małżeństwa. Jest stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tym samym stwierdzenie, że do małżeństwa z pewnych przyczyn nie doszło... Ale brukowce dalej popełniają te same błędy...
2020-02-12 23:50:48
do @ spoko
- nie tylko w KaKa panie po.. (Neumann w Tczewie). Napisz luju czy te "hektary do obróbki" (na zdjęciu) to też krzysiowe.
2020-02-12 23:36:06
spoko
Za pieniądze w KK można kupić wszystko. W przeszłości zdarzało się kupczenie urzędem papieża, więc co to jest unieważnienie małżeństwa :D
2020-02-12 21:16:08
żaden problem.
Unieważnienie ślubu kościelnego - żaden problem. Musi zdarzyc się cud, a cuda w Partii Watykańskiej są czymś normalnym. Ostatni (o którym słyszałem)zdarzył się, gdy zrobili świętym Karola Wojtyłę, ksywa JP II.
2020-02-12 19:45:55
wow
Bardzo ważna informacja, na to czekała Polska cała.
2020-02-12 10:37:56
ll
ale jak to w IV rp uniewaznienie slubu koscielnego? to skandal, powinien byc zakaz !!!!!
2020-02-12 09:51:24