sobota, 25 maja 2019.
Strona główna > Na Luzie > Kożuchowska chciałaby znów zagrać w spektaklu Karolaka

Kożuchowska chciałaby znów zagrać w spektaklu Karolaka [FILM]

Kożuchowska chciałaby znów zagrać w spektaklu Karolaka
Data publikacji: 2018-03-19 11:22
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-12 11:27
Wywietleń: 2357 317305

Aktorka Małgorzata Kożuchowska otrzymała propozycję kolejnej współpracy teatralnej z Tomaszem Karolakiem. Twierdzi, że chętnie by ją przyjęła, lubi bowiem pracować ze swoim serialowym mężem, tęskni także za sceną teatralną. Gwiazda zaznacza jednak, że najpierw musiałaby zakończyć projekty zawodowe, w które obecnie jest zaangażowana.

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak od ośmiu lat pracują razem na planie serialu "Rodzinka.pl", w którym wcielają się w postacie Natalii i Ludwika Boskich. W 2012 roku wystąpili razem w spektaklu Teatru IMKA "Król dramatu" w reż. Łukasza Kosa, na podstawie tekstu Marka Modzelewskiego. Na początku tego roku w prasie pojawiły się informacje o kolejnym planowanym projekcie aktorskiego duetu.

– Tomek mi zakomunikował, że ma taki plan, bardzo chciałabym jeszcze wystąpić u niego w teatrze, ponieważ grałam już kiedyś w spektaklu, który robiliśmy razem i bardzo dobrze to wspominam – mówi Małgorzata Kożuchowska.

 

Gwiazda jest otwarta na tego rodzaju propozycje. Zastrzega jednak, że w chwili obecnej mają one małe szanse na realizację. Wynika to przede wszystkim z jej zaangażowania w dwa seriale, w których gra główne role: "Rodzinka.pl" emitowana przez TVP2 oraz "Druga szansa", którą można oglądać na antenie stacji TVN. Dopiero po zakończeniu przynajmniej jednego z tych projektów aktorka mogłaby myśleć o kolejnym zobowiązaniu zawodowym.

–  To by było bardzo miłe, ja – to nie jest tajemnica – bardzo lubię pracować z Tomkiem, a za teatrem też już tęsknię, więc byłyby to dwie przyjemności w jednym – mówi Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka podkreśla, że pogodzenie obecnych obowiązków na planach seriali z nowym, tak angażującym przedsięwzięciem jak rola w spektaklu teatralnym jest niemożliwe. Dwie główne role są wystarczająco eksploatujące czasowo i emocjonalnie, ponadto gwiazda uważa się przede wszystkim za mamę i nie chce zabierać swemu synowi wspólnie spędzanego czasu. Na początku roku musiała rozstać się z chłopcem na dwa dni, by wziąć udział w nagraniu spotu reklamowego w Bangkoku.

– To było 48 godzin, to było krótkie rozstanie, wcześniej były święta, ferie, więc to był taki czas, który bardzo intensywnie spędzaliśmy razem – mówi Małgorzata Kożuchowska.

Źródło: Newseria

Komentarze

Jarun
A oto jedna z moich złotych myśli: Aktorstwo to rodzaj prostytucji.
2018-03-29 12:33:02
U22
Kożuchwska jest zasłużona dla Kultury to nie jakiś Wajda.Ma order od Adriana. Przyjęła bo nikt nie chciał, wszyscy odmawiali. Kiedyś zagra rolę zyciową, kobietę, która zgwałciła księdza
2018-03-23 13:33:54
Jarun
Kozuchiweska czy Kożuszek...taka tam pani od głupich seriali. O tu mi podpowiadają, że zagrała w "Killerze" co Rywiński na nią mówił: "kurwiszon" (redaktorka czy coś?) nie mylić z korniszonem :-)
2018-03-21 15:28:17
what
Kto to jest ta cała Korzuchiewska?
2018-03-21 08:39:59
Obs.ryver
Antypatyczne babsko!
2018-03-20 09:34:35
Jarun
Nazwisko Karolaka wiąże się z tandetą i chałą, a Kożuchowskiej z Hanką co zginęła w kartonach. Mistrzowie tasiemcowych zakalców.
2018-03-19 21:13:52

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny
Wielkie gotowanie nad Odrą
Teatralny przemarsz
Poprzedni Następny

Sonda

Czy będziesz głosować w wyborach do europarlamentu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie