środa, 12 sierpnia 2020.
Strona główna > Na Luzie > Konkurs na najpiękniejsze pośladki

Konkurs na najpiękniejsze pośladki

Konkurs na najpiękniejsze pośladki
Data publikacji: 2017-08-08 20:59
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-12 11:27
Wywietleń: 5216 287617

W Brazylii odbywa się konkurs na najpiękniejsze pośladki w kraju. Wiele Brazylijek próbuje zawalczyć o tytuł "Miss BumBum". Kwalifikują się tylko naturalne wdzięki.

Fot. EPA/SEBASTIAO MOREIRA

Komentarze

do @ Lolo
Cyt. " to bede mial choc ze 2 tygodnie spokoju w chacie".....Frajer z Ciebie lub młody żonkiś.....2 tygodnie spokoju, ale rachunek taki iż "frankowicze" siadają ze zdziwienia......Lolo; - "baby" bez nadzoru nie zostawiaj dłużej niż na minutę.....Przerobiłem już to na własnej du..ie i portfelu...Z najpoważniejszym poważaniem Bolo
2017-08-15 08:19:22
Do bolo
A moja Pelagia moze tez dolaczyc... to bede mial choc ze 2 tygodnie spokoju w chacie - Z powazaniem Lolo !!
2017-08-14 00:06:44
Smakosze szczuplejszych
Naszym zdaniem... troche za tluste te foto "szyneczki" ??
2017-08-14 00:00:13
bolo
- kontrola antdopingowa była?...Podajrzane te siedzenia...P.S. - w przyszłym roku wyślę moją Zdzichę, niech powalczy i broni "biało-czerwonej". "Pudło" murowane , no chyba iż komisja dopatrzy się "rasowania".
2017-08-10 13:28:09
Iculenka
To pokoleniowo w genach nacji latynowskiej TAKIE SZYNKI-i to na porzadku dziennym mozna ogladac wszeeeedzie!!!!Im mniej mozgu w glowie tym szynka wieksza - ALE tam NIE mozna nikogo "dyskryminowac", bo widac to ewidentnie ile Botoxu poszlo pod skore?!!! A to business - (a ile trzeba "nawachac sie" zeby miec odwage publicznie pokazac te szynki!!!!)- ale to tez business. A TFU !!!!! Juz wole byc w Polsce.
2017-08-09 20:05:22
janusz
Fajne :) Dlaczego tak mało fotek z tej imprezy?! Żadne GMO czy inne tałatajstwa, tylko naturalne wdzięki. Mogli by jeden finał zorganizować u Nas, na Wałach!
2017-08-09 14:19:08
4 litery
Chyba na największe zady, bo ani to piękne, ani estetyczne. Takie upodobania przejawiają czarnoskórzy mieszkańcy USA, dla których ich kobiety są gotowe wstrzyknąć nawet cement, tam gdzie nie dochodzi słońce, aby się podobać. Chore to.
2017-08-09 09:10:01