Środa, 17 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Trzymamy kciuki za Karinę!

Data publikacji: 03 listopada 2016 r. 19:48
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:19
Trzymamy kciuki za Karinę!
 

Studentka dziennikarstwa ze Szczecina, Karina Pochwała, w sobotę (5 bm.) weźmie udział w konkursie Miss Model of the World w Chinach, w Shenzhen. Podczas tego konkursu piękności zaprezentuje się m.in. w strojach szczecińskiej projektantki Katarzyny Hubińskiej.

Jeśli Karina wygra konkurs, koronę otrzyma od obecnie panującej miss. Jest nią Awa Geremaya Sanoko z Wybrzeża Kości Słoniowej. Wspomniany tytuł Miss Model of the World otrzymała też, przed szesnastu laty, szczecinianka Małgorzata Rożniecka - Ofman, która teraz przygotowywała Karinę do konkursu:

- Karina to modelka z ogromnym potencjałem, ma kilkuletnie doświadczenie w modelingu - opowiada M. Rożniecka - Ofman. - A nawet jeszcze dłuższe, bo jako mała dziewczynka wygrała regionalny konkurs piękności dla dzieci. Pochodzi z Koszalina, ale obecnie mieszka w Szczecinie i studiuje na Uniwersytecie Szczecińskim, ma 22 lata.

Pierwsze dni Kariny w Chinach były dość nieprzyjemne, bowiem linie lotnicze zgubiły jej bagaż. Ten, w którym miała piękne stroje - sukienki koktajlowe, wieczorowe na finałową galę konkursu czy strój narodowy. Na szczęście walizki się odnalazły.

Trzymamy kciuki powodzenie Kariny w konkursie!

(MON)

Na zdj.: Studentka ze Szczecina, Karina Pochwała, ma szansę na tytuł modelki świata. W sobotę weźmie bowiem udział w konkursie Miss Model of the World w Chinach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Konkurs
2016-11-04 07:33:50
Patrząc na zdjęcia, należy rozumieć, że w tytule modelki świata liczy się wyłącznie nienaganna figura, a nie twarz?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA