Niedziela 05 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Horoskop na rok 2019 dla znaków zodiaku

Data publikacji: 2018-12-31 21:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-30 23:06
Horoskop na rok 2019 dla znaków zodiaku
Fot. pixabay  

Gwiazdy podpowiadają, jaki może być ten nadchodzący 2019 rok. Komu dopisze szczęście w miłości? Kto skazany jest na sukces finansowy? Dla kogo będzie to rok zdobywania nowych doświadczeń, odkrywania świata....? 

Baran

Jowisz Cię wspiera przez niemal cały rok, zadbaj, zatem o pozytywne nastawienie i działaj z pełną mocą. Uran przez siedem lat nie dawał Ci spokoju, teraz będziesz mógł odetchnąć. Od marca spodziewaj się więcej spokojnych dni. Jeśli jednak chcesz dokonać jakiejś zmiany w swoim życiu zrób to jeszcze do marca. Kwadratury Saturna i Plutona przez cały zalecają ostrożność w podejmowaniu decyzji, zwłaszcza pod kątem prawnym. Nie zmieniaj nic na siłę, szukaj przyjaznych rozwiązań dla siebie i innych. Dbaj o optymistycznie nastawienie Twojego umysłu.

Byk
Uran, który już trochę pobył w Twoim znaku na jesieni, 6 marca wraca do Twojego znaku na 7 lat, a to oznacza dla Ciebie koniec strefy komfortu. Powinieneś teraz wyjść poza własne ograniczenia i zacząć zmieniać rzeczywistość. Masz dobry czas na osobisty rozwój i zaprowadzenie nowych porządków w Twoim życiu. Warto otworzyć umysł na inne wartości, wyjść na szersze wody, zrobić coś niezwykłego, zmienić schematy. Przez cały rok trygon Saturna i Plutona czuwa nad Tobą. Wprowadzanie zmian powinno, więc być dla Ciebie korzystne. Sekstyl Neptuna wzbudza talenty artystyczne.

Bliźnięta
Kwadratura Neptuna może wnieść trochę zamętu w Twoje życie, ale nie martw się, to rok Twojego patrona Merkurego, więc będzie Cię wspierał. Dobry czas masz na przełomie maja i czerwca, kiedy to w Twoim znaku znajdzie się Merkury. W styczniu, czerwcu i we wrześniu uważaj przy podejmowaniu decyzji. Opozycja Jowisza sprzyja realizacji Twoich planów, ale mierz siły na zamiary i nie porywaj się na zbyt ambitne realizacje. Zajmij się rozwojem osobistym i doskonal funkcjonowanie swojego umysłu. Podróżuj, choćby mentalnie - to rok - w którym możesz wiele się nauczyć i poznać ciekawych ludzi.

Rak
Opozycja Saturna i Plutona wzywa Cię do zmian. To czas, kiedy musisz przestać się zamartwiać i zmienić postrzeganie rzeczywistości. Kreuj nowy świat, na miarę trygonu Neptuna, gdzie wszystko jest możliwe. Zacznij realizować swoje marzenia. Nawet, jeśli Ci się nie powiedzie, próbuj dalej. Od marca sekstyl Urana wesprze Twoje starania i pozwoli Ci wejść na nową płaszczyznę życia. Węzeł Północy znajdujący się w Twoim znaku zaleca stawiać na siebie. Pomyśl, co jest dla Ciebie najważniejsze i zacznij to realizować. Twoim największym skarbem są uczucia i to, co nosisz w sercu.

Lew
Do grudnia wspiera Cię trygon Jowisza, dobroczynne siły zapewniają Ci dobry czas, będziesz chroniony od większych niebezpieczeństw. Możesz zrobić znaczne postępy na niwie zawodowej. Od marca kwadratura Urana sprawi, że będziesz musiał zweryfikować pewne sprawy. Zaczniesz szukać nowych sposobów na wyrażenie swojej siły. W drugiej połowie stycznia koniunkcja Merkurego z Jowiszem pomoże Ci podjąć dobre decyzje. Podczas zaćmień, 6.01, 2.07 i 26,12 nie podejmuj ważnych decyzji. Znajdź czas na wgłębienie się w siebie, to czas wewnętrznego wzrostu, a nie zmagania się z przeciwnościami świata zewnętrznego.

Panna
Nareszcie zaczniesz żyć pełną piersią, trygon Saturna i Plutona, a od 6 marca jeszcze i Urana zapewniają Ci kwantowy skok. Możesz zadziwić sam siebie, jak i swoje otoczenie. Twoje możliwości naprawdę wzrosną. Nie ograniczaj się w działaniu, skacz na szeroką wodę, moc dobroczynnej siły będzie nad Tobą czuwała. Opozycja Neptuna przestrzega jednak przed podejmowaniem błędnych decyzji, zwłaszcza w styczniu i czerwcu, kiedy Jowisz utworzy kwadraturę z Neptunem. We wrześniu Merkury w Twoim znaku będzie Cię chronił.

Waga
Sekstyl Jowisza, dobroczyńcy Zodiaku wzmacnia Cię i prowadzi bezpiecznie do celu, chroni i daje poczucie bezpieczeństwa. Idź za głosem, tego, co naprawdę czujesz w swoim wnętrzu, a nie tego, co musisz robić. Kwadratury Saturna i Plutona zalecają zweryfikować Twój system wartości i na nowo go skonstruować. Bądź uważna, bo możesz podjąć błędne decyzje. Zmiany czasem są konieczne, aby pójść do przodu i pozbyć się balastu. Nie trzymaj się niczego na siłę, idź za głosem wzrastającej świadomości.

Skorpion
Lubisz, gdy coś się dzieje, w tym roku masz okazję stanąć oko w oko z wyzwaniem opozycyjnego Urana. Będziesz potrzebował sporo cierpliwości i zrozumienia dla innych punktów widzenia i tego, co los prze Tobą postawi. Czas rozszerzyć swoje horyzonty i dopuści inne możliwości niż dotychczas. Czas na niezależne działanie. Przez cały rok wspiera Cię Twój władca Pluton oraz Saturn, które Cię wzmocnią, dodadzą siły i pozwolą działać bezpiecznie na niwie zawodowej. W listopadzie Merkury w retrogradacji w Twoim znaku zaleca rozwagę przy podejmowaniu decyzji.

Strzelec
Przywitasz ten rok z ochotą, w końcu to Twój rok, sprzyja realizacji marzeń, podejmowaniu nowych planów. Spodziewaj się pozytywnego rozwoju na niwie zawodowej i osobistej. Teraz łatwiej o osiągnięcia, niż w innym czasie, więc się zmobilizuj do działania. Kwadratura Neptuna z Jowiszem, w styczniu, czerwcu i we wrześniu, zaleca większą rozwagę przy podejmowaniu decyzji. Retrogradacja Jowisza od kwietnia do początków sierpnia zmusi Cię do wrócenia do starych spraw i ponownego ich przeanalizowania.

Koziorożec
Kwadratura Urana, która trwa do 6 marca zaleca zadbać o siebie, zafunduj sobie wyjazd do SPA, serię masaży czy wyjazd. Od marca Uran zmieni swoje nastawienie do Ciebie i będzie przez siedem lat Cię wspierał. Przyniesie dobry czas dla domu i firmy, zapewni poprawę finansową. Saturn stojący w Twoim znaku stawia na tradycyjne wartości, stabilizuje i umacnia Twoją pozycję. Węzeł Południowy obecny w Twoim znaku zaleca odrzucenie wszelkich negatywnych energii i budowanie w swoim umyśle pozytywnych wartości. Od grudnia Jowisz wejdzie do Twojego znaku i przyniesie Ci pełen sukces.

Wodnik
Mimo wsparcia Jowisza nie będziesz spał spokojnie, bowiem już od marca kwadratura Twojego władcy Urana zmusi Cię do wprowadzenie zasadnych zmian w Twoje życie. Musisz dostosować się do nowych czasów, inaczej pozostaniesz poza głównym nurtem wydarzeń. Na szczęście Jowisz będzie dbał o Ciebie, a koniec roku zapowiada się wspaniale. Jowisz w trygonie z Uranem zapewni Ci powodzenie, okazję do podróży i wprowadzenia pozytywnych zmian. Los Cię wesprze, nie będziesz narzekać.

Ryby
Od marca sekstyl Urana sprzyja zmianom, wprowadzaj je z ostrożnością, gdyż kwadratura Jowisza zaleca rozwagę, zwłaszcza w styczniu, czerwcu i we wrześniu. W tym czasie unikaj podejmowania błędnych decyzji, kieruj się sercem, myśl pozytywnie i porzuć negatywne uczucia. Nic dobrego Ci nie przyniosą tylko same straty. Sekstyl Plutona i Saturna sprzyjają Tobie przez cały rok. Jeśli zachowasz ostrożność możesz osiągnąć więcej niż myślisz. Koniec roku zapowiada się bardzo dobry, wsparcie Jowisza, który wejdzie do znaku Koziorożca zapowiada pełen sukces.

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

Fot. archwium

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Prawda
2019-05-30 22:56:41
Diewczyno gdzie ty bylas jak ludzie rosli? Takie bzdury i to na forum publicznym wypisywac!!!! Ty zaprzeczasz nauce, ludziom ktorzy poswiecili lata a nawet zycie aby odkryc te planety i to NIE bylo OT-TAK przyjete przez "inkwizycje", ktora zwalczala te osiagniecia!!! a ty dzisiaj wypisujesz te "urojenia"!!! To juz lepiej idz do cyganki na Deptaku - to ci rozsadniej powie o twoim zyciu. Zejdz z "utopi" i NIE wsiskaj tej cienmnoty miedzy Planety a ludzkosc na Ziemi.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA