Czwartek 30 czerwca 2022r. 
REKLAMA

Prognoza na 2016 rok dla Szczecina

Data publikacji: 2016-01-01 20:37
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-11 15:39
Prognoza na 2016 rok dla Szczecina
 

W roku 2016 dobroczynny Jowisz w sierpniu znajdzie się na celu miasta, umożliwiać rozwój inwestycji, poprawę notowań. W pierwszej połowie roku będzie przebywał w Domu 9 przynosząc szanse na zawarcie konkretnych umów, przeprowadzenie korzystnych inwestycji czy przyciągając sektor zagraniczny do miasta. Dobroczynnie wpływa na wizerunek i reklamę. 

Od marca do lipca Pluton wzmocni trygonem Marsa, stojącego w Domu 6, co oznacza poprawę warunków życia w mieście. W pierwszej połowie roku trygon Plutona z Jowiszem wzmocni finanse miasta i wpłynie korzystnie na zawierane umowy. Kwadratura Saturna z Neptunem wzmacnia nieporozumienia i niesie spory światopoglądowe, nie ułatwia pojednania i zgody w Radzie Miasta. 
Merkury Prezydenta Piotra Krzystka znajdzie się pod wpływem sekstylu Urana, co ułatwi podejmowanie dobrych, szybkich decyzji. Saturn w sekstylu ze Słońcem zapewni trwałość powziętych inwestycji. Pod koniec roku tranzytujący Jowisz w sekstylu z Marsem doda impetu. Neptun zbliżający się do Księżyca zapowiada jednak nieporozumienia, stratę okazji, wznieca działania zakulisowe i nasila wpływ opozycji.

Ciąg dalszy - prognozę dla Polski i świata - znajdziesz w "Kurierze Szczecińskim"

MAŁGORZATA WADŻET GARDASIEWICZ

www.MalgorzataGardasiewicz.pl

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@
2016-01-02 11:15:07
Kurde !!!! Krzystek jasnowidza zatrudnił ??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA