Niedziela 28 listopada 2021r. 
REKLAMA

Papier toaletowy dla szpitala

Data publikacji: 2020-04-11 19:18
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-15 15:51
Papier toaletowy dla szpitala
 

Dwa samochody pełne papieru toaletowego, czyli ponad 1500 rolek – to podarunek szczecińskiej Grupy CSL oraz firmy ICT Poland w Kostrzynie nad Odrą. Papier przekazano szpitalowi zakaźnemu przy ul. Arkońskiej w Szczecinie, który obecnie zajęty jest walką z koronawirusem. Darczyńcy zachęcają innych przedsiębiorców do wspierania szpitali i medyków.

Grupa CSL zajmuje się ostatnio przeładunkami ogromnych ilości celulozy, z której powstaje m.in. papier toaletowy oraz chusteczki higieniczne, stąd wziął się pomysł na taki podarunek.

– W czasach pandemii higiena jest podstawą – mówi Przemysław Hołowacz, dyrektor marketingu Grupy CSL. – Wiemy, że szpital przy ul. Arkońskiej apelował o zakup takich właśnie produktów. Kiedy się okazało, że jest możliwość zakupu papieru toaletowego w hurtowej ilości, nie wahaliśmy się ani przez moment i podjęliśmy decyzję o wsparciu szpitala. Dlaczego papier toaletowy? CSL współpracuje z firmami z branży papierniczej. Zajmujemy się przeładunkiem celulozy i dostarczaniem jej do firm ulokowanych m.in. w Kostrzynie nad Odrą.

Grupa CSL znana jest z wielu inicjatyw charytatywnych czy wydarzeń społecznych, organizowanych w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Kierownictwo firmy uważa, że pandemia koronawirusa – mimo kryzysu gospodarczego – wymaga od przedsiębiorców mobilizacji, solidarności i społecznego działania.

– Wierzymy, że każda pomoc się liczy i zachęcamy tym samym kolejne firmy do wsparcia służby zdrowia w swoim zakresie – podkreśla Laura Hołowacz, prezes CSL. – Sami szykujemy już kolejne inicjatywy charytatywne.

(ek)

Fot. CSL

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Hej normalny
2020-04-12 08:55:32
W zadnym kraju publiczna sluzba zdrowia nie funkcjonuje bez wsparcia, czyli jest po prostu deficytowa. Szpitalom prywatnym nie oplaca sie wykonywanie roznych zabiegow, chyba ze doplaca do tego panstwo.
@normalny
2020-04-11 20:01:34
Jak to gdzie ? 500 + , 300+ samo sie nie sfinansuje
normalny
2020-04-11 19:42:14
fajna inicjatywa tylko mam jedno pytanie , nie interesują mnie aktualne sytuacje polityczne ale powiedzcie mi gdzie są pieniądze które całe dorosłe życie pracujące (około już 17 lat) płacę składki na zusy , srusy , lekarzy itp itd nie korzystając z tego za wiele (może 2-3 razy byłem u lekarza) że cały czas prywatnie trzeba wspomagać służbę zdrowia i inne dziedziny życia ?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ