Poniedziałek 06 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Bilety miesięczne POLREGIO dla pracowników ochrony zdrowia za 1 zł

Data publikacji: 2020-04-04 19:04
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-14 08:56
Bilety miesięczne POLREGIO dla pracowników ochrony zdrowia za 1 zł
 

Od soboty (4 kwietnia) m.in. lekarze, pielęgniarki, położne, farmaceuci, diagności laboratoryjni mogą korzystać z pociągów POLREGIO z biletem miesięcznym za złotówkę. To ukłon spółki w stronę pracowników ochrony zdrowia, którzy w walce ze skutkami epidemii i dla jej ograniczenia wykazują się odwagą, wiedzą i często wręcz heroizmem, ryzykując swoje zdrowie i życie na rzecz innych ludzi.

– W tym trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii jesteśmy szczególnie wdzięczni pracownikom ochrony zdrowia za ich poświęcenie, odwagę i heroizm w ratowaniu ludzkiego życia i przeciwdziałaniu epidemii. Jako największy pasażerski przewoźnik w Polsce należący do Grupy ARP, nadal zapewniamy transport publiczny m.in. dla osób, które zwłaszcza teraz odgrywają nieocenioną rolę dla społeczeństwa, jak wspomniani pracownicy ochrony zdrowia czy osoby utrzymujące czystość w szpitalach. Chcąc w imieniu POLREGIO wyrazić wdzięczność za ich służbę, wprowadzamy ofertę specjalną biletów miesięcznych za symboliczną złotówkę – powiedziała Anna Lenarczyk z zarządu POLREGIO.

POLREGIO bilet za 1 zł dla medyków

Bilety miesięczne za złotówkę mogą zakupić:

– lekarze, pielęgniarki, położne, farmaceuci, diagności laboratoryjni – na podstawie dokumentu potwierdzającego prawo wykonywania zawodu;

– ratownicy medyczni – na podstawie aktualnej karty przebiegu doskonalenia zawodowego ratownika medycznego;

– dyspozytorzy medyczni – na podstawie aktualnej karty przebiegu doskonalenia zawodowego dyspozytora medycznego;

– kierowcy pogotowia ratunkowego – na podstawie prawa jazdy i zezwolenia na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych;

– pracownicy zajmujący się utrzymaniem czystości w placówkach ochrony zdrowia – na podstawie identyfikatora służbowego.

Bilety wydawane będą na konkretny odcinek, na przejazdy „tam i z powrotem”.  Ich zakup jest możliwy w kasach biletowych, w systemie sprzedaży na stronie internetowej polregio.pl (bilety.polregio.pl) oraz w aplikacji mobilnej POLREGIO. Bilety można również nabyć w systemie online na stronie koleo.pl, a także w pociągu u obsługi – oczywiście bez opłaty za wydanie biletu.

Każda osoba z biletem miesięcznym za 1 zł dla pracowników ochrony zdrowia będzie musiała posiadać w pociągu ważny dokument, poświadczający uprawnienie do korzystania z takiego przejazdu (właściwy dla wykonywanego zawodu).

(ip)

Fot. Mirosław Winconek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

miś narzekacz
2020-04-14 08:49:51
Dobrze, czekam na taki gest ze strony ZDiTM. Oczywiście medialnie zabłyszczało zlikwidowanie opłat za SPP.
Miś
2020-04-05 10:42:32
Fajna zniżka paragraf 22. Mają zniżki w czasie, w którym nie wolno jeździć pociągami. Łaskawca-zniżkoczyńca cieszy się podwójnie: wszyscy chwalą, że ma gest, nikt nie korzysta bo nie wolno. Mrożek by tego lepiej nie wymyślił.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA