Niedziela 03 lipca 2022r. 
REKLAMA

Turyści wynajmują apartamenty, ale tylko na kilka dni. Nad morze do mieszkania?

Data publikacji: 2022-05-28 16:09
Ostatnia aktualizacja: 2022-05-28 16:09
Turyści wynajmują apartamenty, ale tylko na kilka dni. Nad morze do mieszkania?
Luksusowe mieszkania położone w niewielkiej odległości od morza dostępne są oczywiście w znacznie wyższych cenach niż te od niego oddalone. Fot. Marek CZASNOJĆ  

Za miesiąc zaczynają się wakacje. Większość tych, którzy chcą wypocząć nad morzem, już dawno zarezerwowała sobie lokum. Stali bywalcy zachodniopomorskich kurortów korzystają na ogół ze sprawdzonych kwater, bukując je nawet z rocznym wyprzedzeniem. Wiedzą doskonale, że im wcześniej, tym lepiej.

Oferty first minute są przede wszystkim atrakcyjniejsze cenowo. Jest jeszcze jedna zaleta wczesnych rezerwacji. Mowa o znacznie większym wyborze. Najlepsze miejsca noclegowe znikają bowiem z tygodnia na tydzień jak bańki na wodzie.

Polacy coraz rzadziej decydują się na pokoje gościnne, co było dość modne jeszcze dziesięć lat temu. Poza nieco bogatszymi turystami, którzy mogą sobie pozwolić na pokoje w luksusowych zachodniopomorskich hotelach, wybierają niezależne apartamenty. Mowa o nowocześnie urządzonych mieszkaniach. Okazuje się, że przeszukując portale rezerwacyjne, można trafić na takie lokale w zupełnie dobrej cenie.

Mieszkania położone w większej odległości od morza wynająć można niekiedy już za około 300 zł za dobę. Na takie rozwiązania decydują się na ogół

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 70% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 27-05-2022

 

Autor: Przemysław Weprzędz 
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

No to napiszcie...
2022-05-29 17:10:09
I o slonych morskich Cenach... tylko dla PO-litycznych Oli-garchow z lat 2007 - 2015 !!!
Myślący inaczej..
2022-05-28 20:17:49
Czekamy aż rozszczelnią się beczki z materiałami bojowymi pozostawione na dnie Bałtyku przez uciekającą III rzeszę , wtedy inwestorzy będą sprzedawać apartamenty za 100 za metr. minęło prawie 80 lat blacha + słona woda zrobi efekt. Dlatego nigdy nie zainwestowałem tam ani złotówki:)))

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA