Poniedziałek 27 września 2021r. 
REKLAMA

Turyści wracają nad morze (w maseczkach)

Data publikacji: 2021-06-12 08:22
Ostatnia aktualizacja: 2021-06-12 08:22
Turyści wracają nad morze (w maseczkach)
Fot. Mirosław KWIATKOWSKI  

Z Januszem ZALEWSKIM, właścicielem ośrodków Sandra w Pogorzelicy i Karpaczu oraz hotelu Zalewski w Mrzeżynie, rozmawia Mirosław KWIATKOWSKI

- Rząd poluzował zakazy i od kilku dni hotele i ośrodki wczasowe mogą pracować już w miarę normalnie. Otwarto baseny i goście mogą spożywać posiłki w jadalniach i hotelowych restauracjach. Minął niedawny wydłużony weekend. Jaki on był dla pańskich obiektów?

- Na pewno goście byli spragnieni wyrwania się z domów i czekali na otwarcie basenów i restauracji. W hotelu w Mrzeżynie był komplet gości, którzy wypoczywali w określonym reżimie sanitarnym. Widać było, że czekali na pełne otwarcie obiektu, którego magnesem są oczywiście baseny, w dużej mierze przeznaczone dla najmłodszych. Piękna pogoda sprawiła, że wielu gości wypoczywało na plaży. Przypomnę, że hotel został otwarty w lipcu zeszłego roku, potem były przerwy, więc prawdę mówiąc, goście dopiero go poznają. Przybyli do nas nie tylko z naszego regionu, ale także z odległych części naszego kraju, co jest zasługą telewizyjnych reklam.

- Hotel przyjazny dzieciom - to dewiza pana obiektów

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 81% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 11-06-2021

 

Autor: Mirosław Kwiatkowski
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

czytam
2021-06-12 13:18:16
Czy chodzi o maski do nurkowania ?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ