Sobota 13 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Turyści dopisali, hotelarze wściekli

Data publikacji: 2022-04-20 21:46
Ostatnia aktualizacja: 2022-04-21 21:38
Turyści dopisali, hotelarze wściekli
Ujęcie wody „Granica” Fot. (rj)  

To był koszmar - tak Święta Wielkanocne wspomina wielu świnoujskich właścicieli pensjonatów i hoteli. I wcale nie chodzi tu o liczbę gości. W święta na wyspy przyjechało dość dużo turystów. Niestety, dla wielu z nich początek pobytu na wyspach był gehenną. Wszystko przez brak wody.

Tuż przed świętami wstrzymano pracę w jednym z dwóch ujęć wody w Świnoujściu. Chodzi o stację „Granica", znajdującą się w lesie w pobliżu granicy z Niemcami. Powodem zatrzymania pomp było zanieczyszczenie wody. Efektem był drastyczny spadek ciśnienia na lewobrzeżu Świnoujścia. Wody nie było na wyższych kondygnacjach budynków. Mieszkańcy byli zmuszeni z korzystania z beczkowozów. To znacznie utrudniło im przygotowania do świąt. Z kolei w recepcjach obiektów noclegowych urywały się telefony od zdenerwowanych gości.

- To jest koszmar. Odbieramy wiele telefonów ze skargami. Goście nie mogą się wykąpać i normalnie korzystać z toalety. Problem z wodą w Świnoujściu istnieje od wielu lat i do tej pory nic z tym nie zrobiono. Kto dopuścił do takiej sytuacji? Mamy duże obłożenie i nie mamy możliwości przeniesienia

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 71% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 20-04-2022

 

Autor: (rj)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

wesoły Romek
2022-04-21 21:30:47
po otwarciu tunelu będziecie mieli takie przypadki co miesiąc.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA