Wtorek 07 lutego 2023r. 
REKLAMA

Takie pomysły zgłosili mieszkańcy Polic. Jak zagospodarują milion?

Data publikacji: 2023-01-24 19:16
Ostatnia aktualizacja: 2023-01-24 19:16
Takie pomysły zgłosili mieszkańcy Polic. Jak zagospodarują milion?
W tegorocznym Polickim Budżecie Obywatelskim jest milion złotych. Do wyboru jest 11 pomysłów na zagospodarowanie tej kwoty. Fot. Agnieszka SPIRYDOWICZ  

Jedenaście pomysłów mieszkańców zakwalifikowano do głosowania w Polickim Budżecie Obywatelskim. Głosowanie rozpocznie się 1 lutego i potrwa dwa tygodnie. Do zagospodarowania jest milion złotych. Propozycje są różnorodne: plac zabaw, ogród, remont drogi, grillowisko, zakup defibrylatorów…

Mieszkańcy zgłosili w sumie 13 projektów. Dwa z nich nie przeszły weryfikacji formalnej. Te pozytywnie zweryfikowane będą mogli ocenić wszyscy policzanie. Głosowanie potrwa od 1 do 15 lutego br.

- Mieszkańcy będą mogli głosować tradycyjnie (wersja papierowa) i elektronicznie. Każdy będzie mógł rozdysponować pomiędzy wybrane projekty 5 punktów i zagłosować (tylko raz) - informują urzędnicy. - Tradycyjny głos (wersję papierową) oddać będzie można w Kancelarii Urzędu Miejskiego przy ulicy Batorego 3 w Policach.

W tegorocznym Polickim Budżecie Obywatelskim jest milion złotych. Z tej kwoty 800 tysięcy złotych może być wykorzystane na realizację projektów dotyczących samego miasta Police, natomiast pozostałe 200 tysięcy jest dla projektów sołeckich.

Dla samego miasta do wyboru jest 6 projektów:

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 60% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 24-01-2023

 

Autor: Agnieszka Spirydowicz
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA