Środa, 29 marca 2023 r. 
7 szczecin
REKLAMA

Pandemia zniszczyła Wielkanoc nad morzem. Tłumów nie będzie

Data publikacji: 03 kwietnia 2021 r. 12:26
Ostatnia aktualizacja: 16 maja 2021 r. 20:24
Pandemia zniszczyła Wielkanoc nad morzem. Tłumów nie będzie
Fot. Artur BAKAJ  

Takich świąt zachodniopomorscy gestorzy branży turystycznej sobie nie wymarzyli. Od lat walczyli o to, aby nastała moda na spędzanie Wielkanocy nad morzem. Ośrodki wczasowe prześcigały się w świątecznych ofertach. Służby marketingowe z wielotygodniowym wyprzedzeniem zachęcały potencjalnych gości do radosnego świętowania nad brzegiem Bałtyku. Teraz nad Bałtykiem zapewne pojawią się jedynie jednodniowi turyści.

Głównym magnesem każdego hotelu, ośrodka wczasowego i pensjonatu były atrakcyjne świąteczne śniadania. Przygotowywali je najlepsi kucharze i serwowali w wyjątkowo uroczystej formie. Dodatkową atrakcją wielkanocnych pobytów były różnego rodzaju animacje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wspólne przygotowywanie pisanek, zajączkowe niespodzianki, a do tego bogata oferta bazy odnowy biologicznej i nieco tańsze niż w sezonie wakacyjnym pakiety pobytowe - to wszystko sprawiało, że na zachodniopomorskim Wybrzeżu w czasie Wielkanocy po prostu chciało się być.

Niewątpliwym atutem świątecznego wypoczynku zawsze było szumiące morze i spacery po czystych szerokich

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 74% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 02-04-2021

 

Autor: Przemysław WEPRZĘDZ
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Dekaczyzacja
2021-04-04 09:10:45
Minister od zamykania Kraju i obostrzeń-inż. zapowiedział przecież we wczorajszym wywiadzie,że o życiu sprzed pandemii radzi nam szybko zapomnieć bo takiego już nie będzie ;-) W/g niego świat jaki znaliśmy się skończy. Im szybciej ten reżim odejdzie tym szybciej skończy się pandemia i wrócimy do życia.wszystko zależy od nas samych a nie politycznej chucpy i covi biznesu jaki kręcą.
gas
2021-04-04 04:27:05
To rząd zniszczył święta i nie tylko a nie pandemia ! taki powinien być tytuł artykułu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA