Środa, 11 marca 2026 r. 
REKLAMA

Młodzież będzie rozmawiać o budżecie obywatelskim

Data publikacji: 10 marca 2026 r. 18:06
Ostatnia aktualizacja: 10 marca 2026 r. 18:06
Młodzież będzie rozmawiać o budżecie obywatelskim
Czwartkowa debata w Słowianinie ma dotyczyć budżetu obywatelskiego i aktywności wśród młodzieży. Fot. fb Młodzieżowa Rada Miasta Szczecin  

Młodzieżowa Rada Miasta Szczecin organizuje w czwartek 12 marca debatę, której uczestnicy zastanowią się nad rolą i znaczeniem budżetu obywatelskiego, a także nad aktywnością wśród młodych ludzi. Wydarzenie odbędzie się w Domu Kultury Słowianin przy ul. Józefa Korzeniowskiego.

REKLAMA

Debata ma być podsumowaniem akcji propagującej Młodzieżowy Budżet Obywatelski. Udział w niej wezmą uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz lokalni politycy.

- Na debacie pojawi się prezydent Szczecina, będą przedstawiciele Rady Miasta oraz uczniowie szczecińskich szkół średnich. Debata składa się z dwóch paneli - w pierwszym będziemy rozmawiać o budżecie obywatelskim, w drugim - o partycypacji społecznej w praktyce - tłumaczy Alicja Barabanow, wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Szczecin.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00. Panel pierwszy pt.: „Młodzieżowy Budżet Obywatelski w szkołach - idea i doświadczenia" rozpocznie się o 10.15, drugi panel pt.: „Partycypacja społeczna w praktyce - budowanie zaangażowania i współodpowiedzialności" o godz. 11.30. O godz. 12.15 rozpocznie się dyskusja.

 

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 58% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 10-03-2026

 

 (aj)
REKLAMA
Tylko zalogowani użytkownicy mają możliwość komentowania
Zaloguj się Zarejestruj
REKLAMA
REKLAMA