Środa 26 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Królowa retro. Fenomen szczecińskiej modelki

Data publikacji: 2021-11-28 13:04
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-28 18:01
Królowa retro. Fenomen szczecińskiej modelki
Olga Dąbkiewicz  

Obłędne stylizacje, sesje zdjęciowe przemyślane od początku do końca, inspiracje stylem retro i vintage - to znaki rozpoznawcze szczecińskiej modelki Olgi Dąbkiewicz, znanej również jako Marvelous Retro Lady.

Jej przygoda z modelingiem zaczęła się sześć lat temu. Mimo niepewności spowodowanej kompleksami - Olga zawsze była osobą o budowie dalekiej od narzucanych standardów - zdecydowała zapisać się do grupy modelek na jednym z portali społecznościowych. Krótko potem wzięła udział w pierwszej sesji nad jeziorem Goplana. Efekty były zadowalające. Olga poczuła, że to jest to, czym chciałaby się zajmować. Od tego momentu rodzi się jej fenomen. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek nie tylko w Szczecinie, ale i poza naszym miastem. Pozuje, organizuje plenery fotograficzne, współpracuje z markami spoza Szczecina. Jest ambasadorką znanej firmy kosmetycznej, reklamuje damską bieliznę. To kolorowy ptak Szczecina, który jednak mocno stąpa po ziemi i doskonale wie, czego chce od życia. Jest wcieleniem elegancji, pomysłowości i profesjonalizmu.

Retro vibes

Jej

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 78% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 26-11-2021

 

Agata Jankowska
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

foto
2021-11-28 17:45:49
Wcześniej była Danuta - foto muza fotografika Jasińskiego - też retro i Miss Wenus...
Brawo
2021-11-28 17:12:42
Fajnie, jakby ta modelka prezentowała ubiory wg wzorów szczecińskiej Dany i Odry, to byłby hit i przypomnienie wspaniałej historii szczecińskich marek odzieżowych. Brawo za pomysł :)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA