Środa 10 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Jakie premie dla prezesów spółek?

Data publikacji: 2022-06-28 23:06
Ostatnia aktualizacja: 2022-06-29 11:07
Jakie premie dla prezesów spółek?
Radni z koalicji rządzącej w gminie podkreślali, że absolutorium dla burmistrza jest za poprzedni rok. Obecny rok, ich zdaniem, burmistrz zaczął źle.  

Burmistrz Polic Władysław Diakun dostał wotum zaufania i absolutorium. Ale radni z koalicji rządzącej w gminie podkreślali, że to za poprzedni rok. Obecny rok, ich zdaniem, burmistrz zaczął źle. Przy dyskusji nad sprawozdaniem finansowym radni pytali o premie dla prezesów gminnych spółek. Odpowiedzi nie dostali.

Burmistrz, jego zastępca i skarbnik gminy przedstawili sprawozdanie z wykonania budżetu. Wiceburmistrz Jakub Pisański wymieniał wykonane i rozpoczęte w poprzednim roku inwestycje: odbudowanie promenady w Trzebieży, rewitalizację terenów nad Łarpią (w toku), przebudowę ul. Polnej w Trzebieży, rozpoczęcie rozbudowy cmentarza komunalnego, budowę remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Tatyni, przebudowę skateparku, termomodernizację budynków komunalnych, dofinansowanie remontu pływalni (dotacja dla powiatu), udział w przebudowie drogi w Przęsocinie (gmina zaangażowana była m.in. w wykonanie odwodnienia w miejscu tej inwestycji).

- Ubiegły rok był wyjątkowy - przyznał Jakub Pisański. - Covid odcisnął piętno na każdym z tych przedsięwzięć.

Radny Grzegorz Ufniarz (niezależny)

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 77% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 29-06-2022

 

Autor: Agnieszka Spirydowicz 
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jak naj-nizsze...
2022-06-29 11:00:42
Bo i tak juz Dobrze Zarabiaja... i dobrze wygladaja !! Natomiast: dac Wieksze Premie dla zwyklych pracownikow w Firmach i Zakladach ktorymi Prezesuja... by Dobry Lad - byl i na dole Odczuwalny... !!!
Jakie premie?
2022-06-29 08:57:35
Jakie premie dla prezesów spółek? Tylko i wyłącznie duże!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA