Piątek, 21 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Gasili jezioro, uszkodzili auto. Naga sesja w remizie to nie wszystko

Data publikacji: 06 października 2023 r. 09:28
Ostatnia aktualizacja: 06 października 2023 r. 11:14
Gasili jezioro, uszkodzili auto. Naga sesja w remizie to nie wszystko
Zanieczyszczone jezioro i zniszczone auto. Czy to jest normalne działanie strażaków z Barlinka? Fot. archiwum  

Jakiś czas temu o barlineckich strażakach ochotnikach usłyszała cała Polska. Stało się to za sprawą rozbieranej sesji zdjęciowej, jaką ktoś zorganizował w remizie. Teraz znowu o nietypowych działaniach druhów jest głośno. Co się dzieje u strażaków z Barlinka?

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Barlinku znowu mówiono o strażakach. Pojawiły się głosy, że obecny zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku może działać niezgodnie z prawem. Podawano więc w wątpliwość, czy podejmowane przez niego uchwały są legalne. Jak mówił w trakcie sesji mieszkaniec miasta i były strażak Tomasz Szczukowski, starosta myśliborski przeprowadził postępowanie wyjaśniające i skierował do sądu rejestrowego wniosek o uchylenie podjętych niezgodnie ze statutem uchwał. Jedna z nich dotyczy wykluczenia z członka OSP Barlinek wspomnianego T. Szczukowskiego, druga wykluczenia Ewy Jasińskiej. T. Szczukowski wyjaśnił także, jakim cudem środek pianotwórczy z wozu strażackiego znalazł się w Jeziorze Barlineckim, o czym - jak się okazało - nie wszyscy radni wiedzieli. Według niego, doprowadziła do tego

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 72% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 06-10-2023

 

Jacek SŁOMKA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Zbigniew
2023-10-06 22:01:20
https://www.youtube.com/live/A9BzOjxOG50?si=94v1OZIAmGCT3hxC Ja rozumiem klikbaity ale panie słomka .... Szanuj człowieku swoich czytelników.
P.
2023-10-06 10:41:26
Dostaną nowy wóz w ramach akcji remiza wyborcza ?!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA