Piątek, 21 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Na S3 auto wjechało w barierę, samochód strażaków uszkodzony (akt. 1)

Data publikacji: 24 kwietnia 2023 r. 19:14
Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2023 r. 23:27
Na S3 auto wjechało w barierę, samochód strażaków uszkodzony
Fot. Ryszard PAKIESER  

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku na S3 w miejscowości Babigoszcz (Zachodniopomorskie). Jak poinformowała PAP policja w Goleniowie, kierująca autem osobowym wjechała w stojący na jezdni pojazd straży pożarnej, który został wezwany do innego zdarzenia i zderzyła się z ciężarówką.

Jak przekazała PAP p.o. oficer prasowej Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie st. sierż. Natalia Gogosza, na drodze S3 na wysokości miejscowości Babigoszcz doszło do dwóch zdarzeń drogowych - najpierw na drodze w kierunku Szczecina bus uderzył w barierki. Na miejsce została skierowana straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego.

Drugie zdarzenie miało miejsce w kierunku Świnoujścia - kierująca samochodem osobowym z nieznanej przyczyny wjechała w stojący na jezdni pojazd straży pożarnej, a później zderzyła się z samochodem ciężarowym. Kobieta została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR.

Jak przekazał szczeciński oddział GDDKiA, jezdnia w kierunku Świnoujścia jest zablokowana, ruch przekierowano na stary przebieg DK 3.

Logo PAP Copyright

 

Wcześniejsza informacja: 

Do groźnego wypadku doszło dziś (24 kwietnia) po południu na drodze S3 w kierunku Szczecina. Około 60 km przed Szczecinem samochód uderzył w barierę. Jedna osoba została poszkodowana. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Niestety, podczas akcji ratowniczej w pojazd strażaków uderzył inny samochód osobowy. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Samochód strażaków będzie musiał jednak trafić na warsztat. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas prowadzonych działań ratowniczych na drodze.

(rj)

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

knox
2023-04-25 13:33:21
Wsiadając za kółko kierowca ma tylko JEDNO zadanie - patrzeć się przez przednią szybę i analizować co się za nią dzieje. Nic więcej nie musi. I jak widać to niektórych nadal przerasta. Wielki, czerwony klocek w postaci wozu strażackiego to nadal za mały obiekt, żeby go niektórzy dostrzegli. Znając życie to jeszcze pewnie migały niebieskie światła. Ale co tam. To nadal było za mało. Przerażające! I pewnie skończyło się na mandacie i jutro ten lunatyk znów będzie gnał na oślep między ludźmi...
Mara
2023-04-25 08:17:59
Patrzą się na wypadek a nie na drogę i to jest tajemnica takich wypadków
Miroslaw Klukowski
2023-04-25 01:11:14
Ja jadąc dziś że Szczecina widziałem sytuację i omalo sam bym w tą straż nie rypnal. Nie widziałem jakoś trójkąta 150 m przed. Strażak zbierał pachołki jakieś 10 , 20 m przed strażą. Babka musiała wjechać chyba tuż po mnie. Przykro
Fin
2023-04-24 22:34:54
Dla wielu jazda samochodem to jednak trudne zadanie. Wjechać w grupę pojazdów.Ja pierd......ę.
Eh
2023-04-24 21:58:48
Daj tu babie auto ;/

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA