Wtorek 07 lutego 2023r. 
REKLAMA

Dwanaście kart nadziei. Druh, Mika i inni, czyli drużyna Timura w potrzebie

Data publikacji: 2022-12-06 21:33
Ostatnia aktualizacja: 2022-12-06 21:33
Dwanaście kart nadziei. Druh, Mika i inni, czyli drużyna Timura w potrzebie
Do zdobycia – za minimum 50 zł – są ostatnie kolekcjonerskie egzemplarze wydanego na rzecz schroniskowych bezdomniaków Kalendarza 2023. Fot. Anna GAJDZIŃSKA  

Promują Szczecin - najpiękniejsze z najbardziej znanych, charakterystycznych oraz mniej oczywistych miejskich zakątków. Jednocześnie zwracają uwagę na los skrzywdzonych przez los i ludzi bezdomnych zwierząt: zachęcając do adopcji tych wszystkich, które znalazły tymczasowy bezpieczny kąt w szczecińskim przytulisku. Mowa o Abi, Bizonie, Nuce i pozostałych członkach drużyny Timura - psiakach z nowego Kalendarza Schroniska.

To wyjątkowe wydawnictwo: o ograniczonym kolekcjonerskim nakładzie, starannej szacie graficznej, na której kartach zatrzymane w kadrach w rolach głównych występują czworonożni rezydenci szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Tym razem na jego okładce pojawił się Druh - sympatyczny rudy psiak, którego opiekunowie pozbyli się jak niepotrzebnej rzeczy, tuż przed wakacjami.

Pieski los i miejskie pejzaże

To duży pies, za którym już spory kawał życia. Dawni właściciele pewnego dnia drzwi przed nim zamknęli, odbierając wszystko. Odrzucony przez rodzinę, jakby nie miał uczuć. Każdy tak skrzywdzony senior to poruszający przypadek ludzkiego okrucieństwa.

- Druh

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 84% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 06-12-2022

 

Autor: Arleta Nalewajko
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA