Czwartek 26 maja 2022r. 
REKLAMA

Zorganizował pół tysiąca wystaw

Data publikacji: 2020-09-15 08:07
Ostatnia aktualizacja: 2021-01-20 10:32
Zorganizował pół tysiąca wystaw
 

Lato dobiega końca, a wraz z nim czas wracać do… hobby. Jednym z nich jest zbieractwo różnych ciekawych przedmiotów. W grodzie Gryfa od ponad 40 lat działa Szczeciński Klub Kolekcjonerów. W zeszłym tygodniu jego członkowie spotkali się, aby uhonorować numizmatyka Mirosława Borowskiego z okazji 500. wystawy, którą zorganizował.

Przed uroczystą prezentacją ekspozycji na temat historii 12. Dywizji Zmechanizowanej o samym Klubie opowiedział „Kurierowi" p. Tadeusz Łukaszewicz, który jest także członkiem Koła Numizmatycznego.

- Rozpoczynamy nasze giełdy - zapowiedział T. Łukaszewicz. - Nasza baza giełdowa od wielu lat mieści się w Szkole Podstawowej nr 61 przy ulicy 3 Maja w Szczecinie. Tam staramy się spotykać przez cały rok, z wyjątkiem miesięcy letnich - czerwca, lipca i sierpnia.

Jak informuje pan Tadeusz, pierwsza po wakacjach Szczecińska Giełda Kolekcjonerów odbędzie się 20 września br. - Wiosną, jesienią i zimą spotykamy się co trzecią niedzielę miesiąca. Prezentacja kolekcji podczas giełdy trwa od godziny 9 do 13 - zaprasza kolegów i szczecinian. Szczecińscy kolekcjonerzy

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 71% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 15-09-2020

 

Tekst i fot. Marek Klasa
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA