Wtorek 26 października 2021r. 
REKLAMA

Wypoczynek z wirusem w tle

Data publikacji: 2020-06-24 22:41
Ostatnia aktualizacja: 2020-11-12 22:17
Wypoczynek z wirusem w tle
 

To jest wypoczynek bardziej ryzykowny niż jeszcze rok temu zarówno dla właścicieli ośrodków wypoczynkowych, hoteli, kempingów, lokali gastronomicznych, jak i dla ludzi, którzy z tych usług korzystają. Bo wirus, którego oczywiście nie widać, może błyskawicznie i wyjątkowo dotkliwie zatrzymać turystyczno-wypoczynkowy biznes. A jest przecież jeszcze rzecz najważniejsza - ludzkie zdrowie.

Nie trzeba nawet specjalnie się rozglądać, by zauważyć troskę o to, by nie dać się wirusowi. Obowiązkowe taśmy na podłogach po to, by utrzymać bezpieczne odległości, wszechobecne dozowniki, informacje na restauracyjnych i kawiarnianych stolikach o tym, czy można przy nich bezpiecznie usiąść.

Duży ośrodek SPA w Międzywodziu. By w nim zagościć, trzeba w recepcji - oczywiście przy zachowaniu obowiązującej ostrożności, odległości itp. - wypełnić ankietę, na której znajduje się kilkanaście pytań związanych z koronawirusem. Czy się chorowało, czy nie, czy miało się ostatnio kontakt z osobą zarażoną, czy z osobami na kwarantannie? Czy przechodziliśmy grypę, mieliśmy gorączkę, kaszel itp.?

Przy wejściu jest

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 69% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 25-06-2020

 

Tekst i fot. Marek Osajda
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ