Czwartek 01 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Staw uporządkowany, a przystanek w śmieciach

Data publikacji: 2020-08-27 19:57
Ostatnia aktualizacja: 2021-01-20 10:31
Staw uporządkowany, a przystanek w śmieciach
 

Teren wokół stawu przy ul. Bohaterów Warszawy na osiedlu Radosław w Nowogardzie zyska nowe oblicze. To kolejne zadanie, które zostało wywalczone dzięki wnioskodawcom, petycjom i prośbom do burmistrza Nowogardu przez mieszkańców osiedla oraz radnego Michała Wiatra.

Zadanie obejmowało wycięcie roślinności, uporządkowanie miejsc wokół stawu wraz z wywiezieniem wyciętej roślinności oraz ogólne uporządkowanie terenu, który po wielu latach wreszcie doczekał się rewitalizacji. Roboty obejmowały również wykoszenie roślin i usunięcie krzewów porastających brzeg stawu. Wykonawcą prac byli pracownicy UM w Nowogardzie, stażyści, osoby pracujące w ramach prac użyteczno-społecznych oraz więźniowie z Zakładu Karnego w Nowogardzie.

- Lepiej późno niż wcale, tak mogę określić prace przy stawie na osiedlu Radosław - mówi Michał Wiatr. - To miejsce mi osobiście, jak i mieszkańcom osiedla jest bardzo bliskie, dlatego co roku zabiegam jako radny o regularne koszenie terenu wokół stawu, w 2020 roku wnioskowałem o to już w kwietniu. Składałem wielokrotnie wnioski o wpisanie prac związanych z

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 58% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 27-08-2020

 

Tekst i fot. Jarosław Bzowy
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA