Wtorek, 28 maja 2024 r. 
REKLAMA

Branża fitness: będziemy walczyć!

Data publikacji: 22 października 2020 r. 12:08
Ostatnia aktualizacja: 20 stycznia 2021 r. 10:32
Branża fitness: będziemy walczyć!
 

Polska branża fitness oczekuje, że lockdown, który został wprowadzony dla siłowni, aquaparków i sal treningowych, skończy się najpóźniej w najbliższą sobotę (24 października). Problem w tym, że przedstawiciele rządu na razie niespecjalnie chcą cokolwiek otwierać, a proponują jedynie zwolnienia podatkowe. - Po prostu pozwólcie nam pracować - odpowiadają właściciele siłowni i trenerzy personalni.

Wicepremier Jarosław Gowin zapowiedział, że przygotowywane są rozwiązania punktowe adresowane do takich branż, jak: turystyczna, gastronomiczna, hotelarska czy fitness. - Ich szczegóły będziemy przedstawiali w najbliższych dniach. Jedną z propozycji jest zwolnienie „postojowego" z podatku dochodowego za 2020 i 2021 rok - podał szef resortu rozwoju, pracy i technologii.

Tymczasem przedstawiciele branży fitness oczekują, że lockdown siłowni oraz sal treningowych i basenów skończy się najpóźniej w najbliższą sobotę 24 października. Podczas rozmów z przedstawicielami resortu kierowanego przez J. Gowina postulowali również o opracowanie planu finansowego wsparcia.

- Zadeklarowaliśmy jako branża

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 61% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 22-10-2020

 

Autor: BaT
Fot. Sylwia Dudek
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

edek
2020-10-22 15:20:06
Jak chcecie walczyć to walczycie z koronawirusem powodzenia

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA