Poniedziałek, 27 maja 2024 r. 
REKLAMA

Żyj zdrowo, poczuj się lepiej – o diecie i nie tylko

Data publikacji: 08 marca 2019 r. 19:33
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:34
Żyj zdrowo, poczuj się lepiej – o diecie i nie tylko
 

W styczniu ruszył program „Przemiana 2019”. To już kolejna akcja organizowana przez Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego dla tych, którym nie odpowiada dotychczasowe życie z nadwagą i chcą to zmienić. Zgłosiło się ponad 100 osób, spośród których wybrano grupę, która już od dwóch tygodni ćwiczy w salach SCTP. 

W pierwszym etapie są to zajęcia na rowerach spinningowych, później będą zajęcia siłowe, ruch na świeżym powietrzu i indywidualnie dobrana dieta. O postępach przemiany będziemy informować czytelników. 

SCTP przygotowało też niespodziankę dla wszystkich, którzy chcieliby z nadejściem wiosny zmienić swoje żywieniowe przyzwyczajenia. Rusza cykl darmowych szkoleń, na których można będzie dowiedzieć się jak zdrowo się odżywiać, jak zastępować bezpiecznie cukier w potrawach, będą degustacje słodkości bez cukru, a także czas na zadawanie pytań trenerowi personalnemu. 

Pierwsze z cyklu  darmowych  szkoleń pt. "Żyj zdrowo, poczuj się lepiej - o diecie i nie tylko" już w najbliższy wtorek (12.03) godzinie 18.00 w siedzibie Szczecińskiej  Agencji Artystycznej - przy alei Wojska Polskiego 64 w Szczecinie. Szkolenie poprowadzi trener personalny Krzysztof Kryj.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego należy zapisać się drogą e-mailową: sctpszczecin@gmail.com

Patronat medialny nad akcją "Przemianą 2019" i cyklem szkoleń objął Kurier Szczeciński

(dArian)

Na zdjęciu: Trenerzy SCTP w otoczeniu bohaterów "Przemiany 2019".

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA