Niedziela 16 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Przemień się!

Data publikacji: 2019-02-04 16:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-22 13:27
Przemień się!
 

Początek roku to czas postanowień. Chcemy zmian w  swoim życiu i ten okres wydaje się idealny do rozpoczęcia działań dla tego nowego, lepszego JA. Postanowienia są różne: zmienię pracę, rozpocznę naukę nowego języka, zacznę podróżować, przestanę palić, schudnę…

No właśnie, jedno z częściej przywoływanych postanowień. Schudnę… Ale czy to już przypadkiem nie szósty, siódmy, może piętnasty raz z okazji Nowego Roku tak sobie obiecujesz? Mija styczeń. Co z twoimi postanowieniami? Są tylko noworoczne, bo aktualne na początku roku? A potem, jak to zwykle bywa, odłożysz je, by za rok znów się łudzić, że zrobisz to później… Może lepiej daj sobie pomóc. Daj się przemienić w kogoś, kim chciałbyś być, ale nie starcza czasu, odwagi, zaparcia, wsparcia bliskich. Dosyć wymówek – to jest bilet do Twojej przemiany, więc zacznij od dziś, nie od jutra. W Szczecińskim Centrum Treningu Personalnego właśnie ruszył nabór do „Przemiany 2019”.

– Rozpoczynamy kolejną edycję – mówi trener Krzysztof Kryj, właściciel SCTP. – Podczas ostatniej nasi podopieczni zgubili wiele kilogramów, ale znaleźli dużo więcej, wiarę w siebie. Są zdrowsi, pogodniejsi, zmienili swoje dotychczasowe życie. Ze zmęczonych codziennością i problemami, zamkniętych w czterech ścianach z telewizorem, zamkniętych też w sobie stali się – jak przyznają – innymi ludźmi.

Krzysztof Kryj podkreśla: – W SCTP udało się stworzyć „klinikę bez wymówek”, w której całkowicie bezpłatnie podczas projektu przemiany nasza zagubiona owieczka otrzyma pomoc od wolontariuszy. Nasi podopieczni, tak jak ja kiedyś (schudłem 40 kg…), dokonują na sobie przemian nie tylko wizualnych, ale rozpoczynają również przygodę ze sportem, zostają instruktorami, trenerami, pomagając dalej innym. Zawiązują się przyjaźnie ludzi, których łączy jedna wielka pasja niezależnie od tego, czy biegają, jeżdżą rowerem, chodzą z kijkami, czy trenują na siłowni. Tą nową wspólną pasją jest lepsze życie!

– Z całym zespołem dokonujemy po kilkanaście przemian rocznie. A naprowadzeni na odpowiedni tor jej uczestnicy stali się bohaterami dla siebie i bohaterami dla najbliższych – mówi Krzysztof Kryj.

„Właśnie rozpoczynamy projekt PRZEMIANA 2019!

Jeśli próbowałeś już wszystkiego, a Twoje samopoczucie jest coraz gorsze i wydaje Ci się, że życie umyka – napisz do nas o sobie i o tym, co chciałbyś zmienić. Wystarczy wysłać e-mail na: przemiana2019@gmail.com.

To niewiele, a tak wiele potem może się zmienić. Wybrane zostaną osoby, które zyskają darmowe treningi i opiekę zespołu zupełnie za darmo!

Może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy, jeśli tak, to podaruj mu bilet do przemiany.

Liczba miejsc ograniczona, jednak pomoc otrzyma każdy, kto nas przekona, że jej potrzebuje, więc nie czekaj. Nie szukaj wymówek! Na zgłoszenia czekamy do 5 lutego 2019 roku”.

Patronat medialny nad „Przemianą 2019” objął „Kurier Szczeciński”.

(isz)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA