Piątek, 22 września 2023 r. 
17 szczecin
REKLAMA

Zwolnij – roboty na Gdańskiej

Data publikacji: 26 września 2016 r. 10:13
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:16
Zwolnij – roboty na Gdańskiej
Odcinek ul. Gdańskiej od mostu Portowego do ul Pieszej. Te dziury i koleiny wreszcie znikną. W poniedziałek wieczorem drogowcy zaczną zrywać starą nawierzchnię asfaltu w fatalnym już stanie. Nowe nakładki pojawią się na obu nitkach jezdni w tym rejonie, czyli na nitce wyjazdowej z miasta, jak też na nitce w kierunku centrum. Fot. Mirosław WINCONEK  

Remont nawierzchni ul. Gdańskiej rozpocznie się w poniedziałek (26 września) o godz. 19. Roboty prowadzone będą w godzinach wieczornych i nocnych, po jednej nitce, tak aby utrudnienia dla kierowców były jak najmniejsze - informuje ZDiTM.

Pracami objęty zostanie odcinek od Mostu Portowego do ul. Pieszej (wyjazd z miasta) oraz od wysokości wjazdu na Trasę Zamkową do Mostu Portowego (wjazd do miasta).

- Remont nawierzchni obejmie frezowanie, regulację infrastruktury podziemnej i ułożenie kolejnych warstw. Prace w ramach bieżącego utrzymania dróg potrwają około 2-3 tygodni, w zależności od warunków atmosferycznych. Ruch samochodowy będzie odbywał się normalnie z czasowymi utrudnieniami w nocy i wieczorem na czas prowadzenia robót - zapowiada Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZDiTM.

Pieczyńska poinformowała też, iż od poniedziałku będzie pełna przejezdność na ulicy Floriana Krygiera. Prace prowadzone będą już tylko na poboczu.

(kl)

Fot. Mirosław WINCONEK  

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA