Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Roboty w al. Wojska Polskiego

Data publikacji: 22 września 2016 r. 20:43
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:15
Roboty w al. Wojska Polskiego
 

W piątek, 23 września o godz. 18 ekipy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji oraz STRABAG przystąpią do naprawy jezdni w al. Wojska Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Traugutta.

Naprawa prowadzona będzie na jezdni prowadzącej z centrum w kierunku Głębokiego. Na czas wykonywania prac nastąpią ograniczenia w poruszaniu się pojazdów na skrzyżowaniu: niemożliwy będzie przejazd na wprost dla pojazdów jadących z centrum w kierunku Głębokiego, niemożliwy będzie lewoskręt z ul. Traugutta w al. Wojska Polskiego.

Autobusy komunikacji miejskiej kursują bez zmian. Pojazdy poruszać się będą po torowisku tramwajowym.

- W związku z koniecznością wykonania prac, kierowców prosimy o omijanie skrzyżowania al. Wojska Polskiego z ulicą Traugutta - informuje Piotr Landowski, rzecznik prasowy ZWiK. - Zachęcamy do jazdy ulicami Niemierzyńską i Arkońską oraz kierowanie się z ulicy Zaleskiego w ulicę Lindego. Normalny ruch na skrzyżowaniu przywrócony zostanie po zakończeniu naprawy. Kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej przepraszamy za utrudnienia.

(isz)

Fot. M.WINCONEK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

pech
2016-09-24 08:42:45
pech chcial ze jechalem wlasnie wtedy w tym kierunku na szczescie jednosladem i widzialem tych biednych kierowcow czekajacych po dlugim tygodniu pracy wracajacych do domu. Niestety nie byl to najlepszy widok bo decydenci nie wiedza ze w piatek po poludniu jest najwiekszy ruch w miescie a prace powinni rozpoczac w sobote rano aby zakonczyc w niedziele wieczorem .pozdrowienia dla tych kierowcow ktorzy pozwolili mi przejechac ten odcinek drogi dajac mi wolna przestrzen.
mad professor
2016-09-23 10:27:22
"Roboty w al wojska polskiego" - na zalaczonym zdjęciu widać pare robotow humanoildalnych - androidow zasilanych alkoholem etanolowym
nx
2016-09-23 07:08:29
@Szczecinianin od kołyski - istotnie była mowa o poniedziałku, ale nie było mowy o którym :-((
Szczecinianin od kołyski
2016-09-22 20:58:20
TO JAKIŚ ŻART?! PRZECIEŻ PO TYCH ROZKOPACH MIAŁO NIE BYĆ ŚLADU W MINIONY PONIEDZIAŁEK....!!! a TU JUŻ PIATEK ZA PASEM...KTO Z KOGO TU KPI? A FINAŁ TEJ HISTORII PEWNIE BĘDZIE TAKI JAK ZWYKLE! PREZES ZWiK znów dostanie premię albo nagrodę OD PREZIA?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA