Piątek, 27 grudnia 2024 r. 
REKLAMA

Zrobione w Szczecinie - jakość i lokalny charakter

Data publikacji: 11 sierpnia 2024 r. 07:31
Ostatnia aktualizacja: 11 sierpnia 2024 r. 12:49
Zrobione w Szczecinie - jakość i lokalny charakter
Marka ma lokalny charakter, a jej laureaci mają szansę na rozwój, większą rozpoznawalność, uznanie klientów. Są także obecni na wszystkich ważnych dla Szczecina wydarzeniach, od dwóch lat marka ma również swój festiwal.  

W zacnym gronie marki „Zrobione w Szczecinie" jest już 120 podmiotów - lokalnych przedsiębiorców z małych, nawet jednoosobowych firm i tych, które załogi mają całkiem spore. Wyróżniają się wysoką jakością produktów lub usług, na dodatek kreują pozytywny wizerunek miasta. Także i ty możesz dołączyć do tego wyjątkowego zespołu - Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej czeka na nowe wnioski, ale zgłaszać się można tylko do końca sierpnia.

To już ósma edycja projektu „Zrobione w Szczecinie”, marka przyznawana jest bowiem od 2018 roku. Ten wyjątkowy certyfikat to wyróżnienie dla najciekawszych produktów i usług ze stolicy województwa i jej okolic. Projekt w imieniu miasta koordynuje Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. 

- Od tego czasu o to wyróżnienie starło się ponad 320 podmiotów, spośród których prawie 120 otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie - stwierdza Tomasz Klek, rzecznik prasowy Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. - Certyfikat jest przyznawany przez Gminę oryginalnym szczecińskim produktom lub usługom wyróżniającym się wysoką jakością oraz kreującym pozytywny wizerunek miasta. Celem marki jest promowanie działań kreatywnych, gospodarczych i innowacyjnych. Poza tym certyfikat „Zrobione w Szczecinie” wzmacniania lokalną tożsamość i zwiększa lojalność klientów wobec szczecińskich marek.

O przyznanie marki dla produktów lub usług mogą występować przedsiębiorcy, instytucje i inne podmioty należące do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego, których produkty znajdują się na szczecińskim rynku przez co najmniej rok przed zgłoszeniem. Ocenie podlegają między innymi innowacyjność produktów i usług, wysoka jakość oraz ich lokalne dziedzictwo. Warto przypomnieć, że marka, do której - co za każdym razem z dumą podkreślamy - należy również „Kurier Szczeciński” ma charakter honorowy i nie przysługują z tego tytułu żadne gratyfikacje finansowe czy ulgi podatkowe. Jednak niewątpliwą korzyścią dla przedsiębiorców, wynikającą z przyznania znaku, jest możliwość udziału w działaniach promocyjnych prowadzonych w Szczecinie oraz możliwość umieszczenia logotypu marki w materiałach promocyjno-informacyjnych, a tym samym większa rozpoznawalność i uznanie odbiorców.

Nabór w tegorocznej edycji potrwa do 31 sierpnia. Wnioski o przyznanie marki można składać w formie elektronicznej pod adres mailowy: sekretariat@arms-szczecin.eu, przez stronę internetową www.zrobione.szczecin.eu lub w biurze Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej pod adresem: ul. Niemierzyńska 17A, 71 - 441 Szczecin, (II piętro), w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Marka Zrobione w Szczecinie”. Dodatkowe informacje udzielane są także telefonicznie pod nr 91 333 97 70.

Szczegóły projektu oraz lista dotychczasowych laureatów jest dostępna na stronie: https://zrobione.szczecin.eu

(K)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ale
2024-08-11 21:05:28
pompa....
@Jj
2024-08-11 12:38:21
To Ty w Ciecinie mieszkasz ? Gratuluję inteligencji i humoru !
Jj
2024-08-11 11:56:07
@ide, twój wyjazd z miasta może ?np do Radomia
Idę na beszczela
2024-08-11 08:32:18
co może być dobre z tego Ciecina ?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA