Sobota, 10 czerwca 2023 r. 
12 szczecin
REKLAMA

Zrób zdjęcie krokusom i wygraj pobyt w SPA! Ostatnie godziny na zgłoszenie

Data publikacji: 27 marca 2023 r. 13:13
Ostatnia aktualizacja: 27 marca 2023 r. 13:13
Zrób zdjęcie krokusom i wygraj pobyt w SPA! Ostatnie godziny na zgłoszenie
Aparaty fotograficzne i telefony w dłoń! To najlepszy czas na zdjęcia krokusów. Fot. Dariusz GORAJSKI  

Pobyt w SPA w Pobierowie jest główną nagrodą w kurierowym konkursie na najpiękniejsze zdjęcia wiosennych krokusów. Zadanie jest proste – wystarczy przesłać do nas piękne krokusowe zdjęcie, by powalczyć o tę i inne atrakcyjne nagrody!

Szczecin o tej porze za sprawą kwitnących krokusów wygląda szczególnie pięknie. Dlatego jak co roku namawiamy, by robić piękne zdjęcia z krokusami na pierwszym planie i przesyłać je do nas. Razem z naszymi Czytelnikami wybierzemy najlepsze, nagrodzimy i zaprezentujemy.

Aby wziąć udział w kurierowym konkursie, należy wysłać zdjęcie na adres: kwiaty@24kurier.pl. Każdy autor może przesłać maksymalnie jedną fotografię z krótkim opisem lub historią związaną np. z miejscem lub okolicznościami, w których powstał kadr. Należy podać także swoje imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Zdjęcie krokusów można też zamieścić w komentarzu pod specjalnym postem na naszym profilu na Facebooku.

Uwaga, na zdjęcia czekamy tylko do poniedziałku (27 marca) do końca doby. Warto więc wykorzystać ten weekend i poszukać ciekawych kadrów. Potem rozpocznie się głosowanie i obrady jury.

Autor lub autorka zwycięskiego zdjęcia, które otrzyma największą liczbę w internetowym głosowaniu, wygra nagrodę publiczności – nowoczesny czytnik e-booków ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z Zielonych Ogrodów.

7 kwietnia – w magazynowym, świątecznym wydaniu „Kuriera” – poznamy także laureatów wybranych przez jury konkursu. W jego skład wejdą pomysłodawcy „Krokusowej rewolucji” Maria Myśliwiec i Sylwiusz Mołodecki, a także przedstawiciel naszej redakcji. Tu nagrodą za pierwsze miejsce jest pobyt weekendowy dla dwóch osób w Bagiński Spa Pobierowo. Dodatkowo zwycięzcy zostaną obdarowani krokusowymi cebulkami (500 szt. za I miejsce, 300 – za II oraz 200 – za III) od Koalicji Samorządowej Zachodniopomorskie (dawniej „Szczecin dla Pokoleń”) i zestawami nawozów Fosfan. Do partnerów konkursu dołączyła firma Benex (dostawca krokusów dla akcji „Krokusowa rewolucja”), która dla zwycięzców i wyróżnionych w fotograficznym konkursie ufunduje zestawy wiosennych cebulek (dalie, mieczyki, lilie).

A zatem spacerujcie i fotografujcie! Nagrody czekają!

***

Przypominamy: nie wolno deptać ani zrywać krokusów, a także – w poszukiwaniu idealnego kadru – kłaść się na szafranowych kobiercach. Takie zachowanie jest wykroczeniem, a kara nałożona przez straż miejską może być wysoka. Również jury konkursu będzie odrzucać takie zdjęcia, bo oprócz pięknych fotografii stawiamy na ochronę przyrody i dbanie o zieleń.

(K)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jarl Bischek
2023-03-28 15:01:30
A jakie krokusy są w Szczecinie? W Stargardzie kwitły tylko z dwa tygodnie. A niby powinny ok. miesiąca. Jakieś wybrakowane czy klimat miasta im nie odpowiada. Nawet krokusy nie chcą tutaj kwitnąć. Za to co innego tak. Tylko, że nie jest to piękne. Jestem rozczarowany bo w ramach odzyskiwania podatku i redystrybucji zagrabionych pieniędzy chciałem sobie tak z dziesięć sztuk posadzić na balkonie. Ale takich wybrakowanych to nie chcę.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA