sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Sylwester nad morzem

Sylwester nad morzem

Sylwester nad morzem
Data publikacji: 2016-12-28 07:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:24
Wywietleń: 1972 191052

Co się robi w sylwestrową noc? Pije szampana, tańczy i podziwia fajerwerki. Jeszcze do niedawna marzeniem niemal każdego Polaka było przywitanie Nowego Roku w górach. Dziś, w dobie mody na krótkie weekendowe wyjazdy, przemierzanie całego kraju tylko po to, aby zaszaleć do białego rana, powoli odchodzi do lamusa. Co prawda ci, którzy mieli sposobność uczestniczyć w góralskim balu sylwestrowym wiedzą, że zabawa na nim jest przednia, ale wiedzą również, że Nowy Rok w szampańskim nastroju przywitać można dosłownie wszędzie.

Czterogwiazdkowy Hotel Senator w Dźwirzynie jeszcze dziś zachęca do skorzystania z jego oferty. Za niewiele ponad 900 zł od osoby można w nim wykupić pakiet składający się nie tylko magicznego balu, ale i dwóch noclegów w luksusowych pokojach oraz dostępu do dodatkowych hotelowych atrakcji.

Na ofertę last minute liczyć można także w luksusowym Eden Resort&Spa w Mielnie. Za trzydniowy pobyt z balem sylwestrowym zapłacić w nim trzeba 725 zł. Niewątpliwym atutem obiektu jest jego położenie - tuż przy plaży. Jeśli pogoda będzie tak wietrzna, jak w świąteczny weekend, morze znów spiętrzy swoje fale pozując do pamiątkowych zdjęć i wyrzucając na brzeg drogocenny jantar.

Niezapomniana sylwestrowa noc czeka także na wszystkich, którzy zdecydowali się na pobyt w pogorzelickiej Sandrze. Bal sylwestrowy w prawdziwą orkiestrą to tylko jedna z licznie przygotowanych tam niespodzianek. Gwoździem wieczoru ma być przygotowany przez ośrodek wystrzałowy pokaz sztucznych ogni. ©℗

Przemysław WEPRZĘDZ

Fot. Artur BAKAJ

Na zdjęciu: Nadmorskie hotele zachęcają do powitania Nowego Roku w swoich progach między innymi znakomitą, pełną wyrafinowanych smaków kuchnią.

CAŁY ARTYKUŁ W DOSTĘPNYM ZA DARMO CYFROWYM WYDANIU "KURIERA SZCZECIŃSKIEGO" Z 28.12.2016 ROKU: http://www.24kurier.pl/cyfrowy

Komentarze

Games
Reklama Sandry i nie Kwiatkowski? Schowaliście go na jakiś czas?
2016-12-28 09:43:00

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie