czwartek, 19 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Sylwester nad morzem

Sylwester nad morzem

Sylwester nad morzem
Data publikacji: 2016-12-28 07:46
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:14
Wywietleń: 1417 191052

Co się robi w sylwestrową noc? Pije szampana, tańczy i podziwia fajerwerki. Jeszcze do niedawna marzeniem niemal każdego Polaka było przywitanie Nowego Roku w górach. Dziś, w dobie mody na krótkie weekendowe wyjazdy, przemierzanie całego kraju tylko po to, aby zaszaleć do białego rana, powoli odchodzi do lamusa. Co prawda ci, którzy mieli sposobność uczestniczyć w góralskim balu sylwestrowym wiedzą, że zabawa na nim jest przednia, ale wiedzą również, że Nowy Rok w szampańskim nastroju przywitać można dosłownie wszędzie.

Czterogwiazdkowy Hotel Senator w Dźwirzynie jeszcze dziś zachęca do skorzystania z jego oferty. Za niewiele ponad 900 zł od osoby można w nim wykupić pakiet składający się nie tylko magicznego balu, ale i dwóch noclegów w luksusowych pokojach oraz dostępu do dodatkowych hotelowych atrakcji.

Na ofertę last minute liczyć można także w luksusowym Eden Resort&Spa w Mielnie. Za trzydniowy pobyt z balem sylwestrowym zapłacić w nim trzeba 725 zł. Niewątpliwym atutem obiektu jest jego położenie - tuż przy plaży. Jeśli pogoda będzie tak wietrzna, jak w świąteczny weekend, morze znów spiętrzy swoje fale pozując do pamiątkowych zdjęć i wyrzucając na brzeg drogocenny jantar.

Niezapomniana sylwestrowa noc czeka także na wszystkich, którzy zdecydowali się na pobyt w pogorzelickiej Sandrze. Bal sylwestrowy w prawdziwą orkiestrą to tylko jedna z licznie przygotowanych tam niespodzianek. Gwoździem wieczoru ma być przygotowany przez ośrodek wystrzałowy pokaz sztucznych ogni. ©℗

Przemysław WEPRZĘDZ

Fot. Artur BAKAJ

Na zdjęciu: Nadmorskie hotele zachęcają do powitania Nowego Roku w swoich progach między innymi znakomitą, pełną wyrafinowanych smaków kuchnią.

CAŁY ARTYKUŁ W DOSTĘPNYM ZA DARMO CYFROWYM WYDANIU "KURIERA SZCZECIŃSKIEGO" Z 28.12.2016 ROKU: http://www.24kurier.pl/cyfrowy

Komentarze

Games
Reklama Sandry i nie Kwiatkowski? Schowaliście go na jakiś czas?
2016-12-28 09:43:00

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy