Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Znęcał się nad rodziną. Stanie przed sądem

Data publikacji: 2018-10-26 15:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:23
Znęcał się nad rodziną. Stanie przed sądem
 

Mieszkaniec podgryfińskiej wsi przynajmniej przez pół roku znęcał się psychicznie nad swoją rodziną – matką, ojczymem, siostrą i dziadkami. Mężczyzna wielokrotnie po pijanemu wszczynał awantury domowe. Wkrótce sprawca przemocy domowej stanie przed sądem.

Śledztwo w sprawie mężczyzny, który znęcał się nad domownikami, jest już zakończone. Akt oskarżenia został przesłany do Sądu Rejonowego w Gryfinie. Prokuratura ustaliła, że do takich zdarzeń miało dochodzić wielokrotnie, od końca grudnia 2017 roku do końca czerwca 2018 roku. Mężczyzna najczęściej wszczynał awantury będąc pod wpływem alkoholu. Wtedy wyzywał, znieważał, poniżał swoją matkę, ojczyma, siostrę. Znęcał się także psychicznie nad swoją babcią i dziadkiem.

– Dodatkowo podejrzany zakłócał nocny spoczynek poprzez hałasowanie, głośne słuchanie muzyki i zapalanie światła – informuje prok. Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Rzeczniczka prokuratury dodaje, że mężczyzna był już w przeszłości karany za przestępstwo innego rodzaju. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Za stosowanie przemocy wobec innych grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

(reg)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

V
2018-10-26 18:15:02
Jednemu nie mogli dać rady?!?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA