czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Znak miasta na samochodach

Znak miasta na samochodach

Znak miasta na samochodach
Data publikacji: 2016-07-29 08:14
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:35
Wywietleń: 3105 146158

Już wiadomo w jaki sposób zostaną oznakowane samochody służbowe należące do miasta. Koncepcję opracowała jedna ze szczecińskich firm reklamowych. Znakowanie zacznie się od września.

Kilka tygodni temu miasto zgodziło się na propozycję radnej miejskiej niezrzeszonej Małgorzaty Jacyny - Witt na oznakowanie samochodów służbowych należących do Gminy Miasta Szczecin (jest ich ponad 150). Według jej pomysłu na pojazdach powinny m.in. znajdować się elementy charakterystyczne dla budowania szczecińskiej marki – Floating Garden (podobnie jak w przypadku np. tabliczek informacyjnych ulic czy pojazdów komunikacji miejskiej).

 

(dar)

Więcej w magazynowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu z dn. 29.07.2016 r. 

Na zdjęciu: w koncepcji znakowania samochodów służbowych wykorzystano elementy barw miasta: czerwone i granatowe ( na grafice na drzwiach i z boku auta) oraz koncepcji Floatnig Garden: biało - zielono - niebieskie (na zdj. na bagażniku).

Fot.  materiały Urzędu Miasta Szczecin

Znak miasta na samochodach Znak miasta na samochodach

Komentarze

janka
Nie rozumiem czemu to ma służyć? Może mi ktoś wyjaśnić? Jest jakiś pomysł ale czemu to ma służyć, promowaniu miasta Szczecin w Szczecinie??
2016-08-03 13:32:13
Pocoto
Czy na tych samochodach też będzie wizerunek zmokłej kury ? A swoją drogą to co toto jest ???. Herb prezydenta ?, Szczecina ?, urzędu miejskiego czy logo ZDiTM ?.
2016-08-01 14:32:16
jj
Powinno sie takze oznaczyc specjalnie radnych ktorzy maja po kilka funkcji " radny, wlasciciel prywatnej firmy z oknami ,oraz czlonek zarzadu stoczni gryfia o tym fakcie jest baardzo cicho od kiedy była nominacja czyli z 3-4 miesiace temu
2016-07-29 18:34:51
"kierowca" na ile nas Szczecinian ( a może ty Stettiner ? ) okradłeś na państwowym paliwie i boisz się teraz ?
.
2016-07-29 14:07:00
Czytelnik Łukasz
Ciekawe - dyskretne, ale da się je zauważyć. A jak ktoś chce to niech na swoim aucie każe namalować coś szczecińskiego i już.
2016-07-29 10:49:51
kierowca
do nie podpisanej(ego) - POtrzebujesz lekarza, niezwłocznie. Bez względu na wykształcenie
2016-07-29 10:15:04
Akcja jest naprawdę dobra. Może choć trochę będą się bali jeździć służbowymi samochodami na rynek
PO warzywa, z teściową do dentysty, do POdszczecińskich burdelików itp. Głosy jakie do tej POry się tu odezwały są POniżej POsiadacza małej matury.
2016-07-29 10:01:21
Naklejki
To rzeczywiście, agencja reklamowa się wysiliła. Ciekawe ile kasy za to wezmą. Pewnie gdyby ogłosić taką akcję w szczecińskich przedszkolach, to efekt byłby podobny.
2016-07-29 09:26:05
ciekawa
Czy miasto nie ma pilniejszych wydatków ? Jaki jest koszt tej "akcji" ?
2016-07-29 09:06:42
kierowca
Czy i jaka jest możliwość aby takie (lub podobne)naklejki mógł używać każdy chętny szczecinianin? Inicjatywa radnej zdaje się nie wynikała z patriotyzmu lecz innych motywów...