Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

Zmagania z wędką

Data publikacji: 15 sierpnia 2016 r. 17:02
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:12
Zmagania z wędką
 

Na zalewie Łożnicy w Łobzie odbyły się powiatowe zawody wędkarskie (na zasadzie „złów i wypuść”) o puchar starosty Pawła Marka. Startowały reprezentacje kół PZW z gmin: Łobez, Resko, Węgorzyno, Radowo Małe. Z „moczykijami” spotkali się: Grzegorz Rogalewicz, prezes ZO PZW w Szczecinie i starosta Paweł Marek, który ufundował nagrody i upominki dla wszystkich zawodników.

W kategorii indywidualnej tryumfowali: Antoni Karluk (Karaś Łobez), Andrzej Jarosze (Łosoś Resko), Andrzej Maziarz (Pstrąg Łobez) . Puchar przechodni zdobyła drużyna Pstrąga Łobez. Tytułem najlepszego zawodnika (złowił największą rybę) został uhonorowany Lech Walczak (Węgorz Węgorzyno). Za zasługi na rzecz rozwoju sportowego połowu ryb w powiecie łobeskim zostali wyróżnieni: Bronisław Arłukowicz (Pstrąg Łobez) - Złotą Honorową Odznaką PZW i Jan Zdanowicz (Sumik Radowo małe) - Srebrną Honorową Odznaką PZW.

Na marginesie zawodów warto odnotować, że była to już trzecia edycja turnieju kół PZW w powiecie łobeskim. W tym roku głównym gospodarzem imprezy był Jan Zdanowicz (Sumik Radowo Małe).

Tekst i fot. (cz.b.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA