Czwartek, 18 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Złote Rybki z Lewiatanem

Data publikacji: 09 listopada 2016 r. 21:36
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:20
Złote Rybki z Lewiatanem
 

W środę uhonorowano laureatów Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Aż dwie statuetki „Złotej Rybki" zdobyła spółka Jurassic Salmon z Dreżewa. Wieczornej gali w Zamku Książąt Pomorskich towarzyszył jubileusz 10 -lecia Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan, który został jednym z Animatorów Regionalnej Przedsiębiorczości 2016.

Firmą Roku 2016 jest Jurassic Salmon z Dreżewa. Prowadzi ona w Janowie bardzo nowoczesny Zakład Chowu i Hodowli Ryb Jurassic Salmon. Do spółki tej trafiły aż dwie statuetki „Złotej Rybki". Zbudowane przez nią baseny hodowlane przykryte halą o powierzchni 0,9 ha wraz z wodociągiem tłoczącym wodę geotermalną z odwiertu w Trzęsaczu są bowiem Inwestycją Roku 2016.

Regularne Linie Polska - Norwegia z kompleksową obsługą celną serwisu drobnicowego spółki Enterprise Logistics ze Stargard to Usługa Roku 2016. Z kolei oprawy oświetleniowe TUBIO firmy Imperial z Białogardu to Produkt Roku 2016.


Aż dwóch zwycięzców miał tegoroczny konkurs Animator Regionalnej Przedsiębiorczości. Są nimi Drobimex ze Szczecina oraz ZPPZ Lewiatan, który na gali obchodził swój jubileusz. Organizacja od 10 lat wspiera i integruje lokalne środowisko gospodarcze oraz reprezentuje jego interesy w gremiach decyzyjnych. (mag)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Rybki
2016-11-10 07:38:28
Ale ten Marszałek aktywny ostatnioo.
OBSERWATOR
2016-11-10 05:53:49
W mojej opinii na nagrodę zasługuje w przyszłości Przedsiębiorstwo Port Rybacki Gryf z jego Zarządem. Jest to firma która odniosła niebywały sukces biznesowy i jest wspaniale zarządzana.Myślę tutaj o działalności chłodniczej a także o umiejętnym zarządzaniu nieruchomościami będącymi na terenie Łasztowni. Jest to firma o dużym potencjale , wspaniale zarządzana. To dzięki tej firmie i zarządzaniu nieruchomościami doszło do sprzedaży firmien CSL budynku Starej Rzeżni i teraz możemy sie wszyscy cieszyć tym przybytkiem kultury który stanowi centrum kultury euroregionu Pomerania.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA