niedziela, 16 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Złote Rybki z Lewiatanem

Złote Rybki z Lewiatanem

Złote Rybki z Lewiatanem
Data publikacji: 2016-11-09 21:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:20
Wywietleń: 2432 169145

W środę uhonorowano laureatów Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Aż dwie statuetki „Złotej Rybki" zdobyła spółka Jurassic Salmon z Dreżewa. Wieczornej gali w Zamku Książąt Pomorskich towarzyszył jubileusz 10 -lecia Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan, który został jednym z Animatorów Regionalnej Przedsiębiorczości 2016.

Firmą Roku 2016 jest Jurassic Salmon z Dreżewa. Prowadzi ona w Janowie bardzo nowoczesny Zakład Chowu i Hodowli Ryb Jurassic Salmon. Do spółki tej trafiły aż dwie statuetki „Złotej Rybki". Zbudowane przez nią baseny hodowlane przykryte halą o powierzchni 0,9 ha wraz z wodociągiem tłoczącym wodę geotermalną z odwiertu w Trzęsaczu są bowiem Inwestycją Roku 2016.

Regularne Linie Polska - Norwegia z kompleksową obsługą celną serwisu drobnicowego spółki Enterprise Logistics ze Stargard to Usługa Roku 2016. Z kolei oprawy oświetleniowe TUBIO firmy Imperial z Białogardu to Produkt Roku 2016.


Aż dwóch zwycięzców miał tegoroczny konkurs Animator Regionalnej Przedsiębiorczości. Są nimi Drobimex ze Szczecina oraz ZPPZ Lewiatan, który na gali obchodził swój jubileusz. Organizacja od 10 lat wspiera i integruje lokalne środowisko gospodarcze oraz reprezentuje jego interesy w gremiach decyzyjnych. (mag)

 

 

Złote Rybki z Lewiatanem Złote Rybki z Lewiatanem

Komentarze

Rybki
Ale ten Marszałek aktywny ostatnioo.
2016-11-10 07:38:28
OBSERWATOR
W mojej opinii na nagrodę zasługuje w przyszłości Przedsiębiorstwo Port Rybacki Gryf z jego Zarządem. Jest to firma która odniosła niebywały sukces biznesowy i jest wspaniale zarządzana.Myślę tutaj o działalności chłodniczej a także o umiejętnym zarządzaniu nieruchomościami będącymi na terenie Łasztowni. Jest to firma o dużym potencjale , wspaniale zarządzana. To dzięki tej firmie i zarządzaniu nieruchomościami doszło do sprzedaży firmien CSL budynku Starej Rzeżni i teraz możemy sie wszyscy cieszyć tym przybytkiem kultury który stanowi centrum kultury euroregionu Pomerania.
2016-11-10 05:53:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie