środa, 16 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Złote gody w Myśliborzu (1)

Złote gody w Myśliborzu (1) [GALERIA]

Złote gody w Myśliborzu (1)
Data publikacji: 2016-03-19 23:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:57
Wywietleń: 1843 124103

W sobotę (19 bm.) w gościnnych progach tutejszego Urzędu Stanu Cywilnego, 9 par małżeńskich z terenu gminy Myślibórz i Nowogródek Pomorski, świętowało swój jubileusz złotych godów.

Z tej okazji dostojnym jubilatom w obecności przedstawicieli władz samorządowych, zaproszonych gości i najbliższej rodziny, wręczono pamiątkowe medale. Były też życzenia, kwiaty i zaśpiewano wspólnie tradycyjne ,,sto lat". Nie zabrakło miłych wzruszeń, koszy słodkich upominków oraz pięknej oprawy artystycznej.

W gronie jubilatów znaleźli się małżonkowie: państwo Jadwiga i Ryszard Baczyńscy, Sławomira i Jan Konrad, Jadwiga i Stanisław Kosmala, Irena i Grzegorz Krzyżyk, Krystyna i Bolesław Lasota, Marianna i Jan Maliccy, Krystyna i Henryk Michalak, Krystyna i Tadeusz Ozga, Halina i Witold Sokolniccy.

W czasie uroczystości, licznie zebranych powitała i wygłosiła okolicznościowe przemówienie Bożena Rygiel, kierowniczka miejscowego USC. Z kolei Piotr Sobolewski, burmistrz Myśliborza oraz Tomasz Pietruszka, wójt gminy Nowogródek Pomorski wręczyli dostojnym jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie, nadane przez Prezydenta RP oraz pamiątkowe dokumenty. Podziękowano także jubilatom za piękny przykład długoletniego pożycia małżeńskiego oraz za trud wychowania młodego pokolenia.

Były też serdeczne życzenia od najbliższych, przyjaciół i zgromadzonych artystów. Nie zabrakło kwiatów, gratulacji oraz symbolicznej lampki szampana. Natomiast w pięknej oprawie artystycznej wystąpił chór ,,Melodia” pod kierunkiem Bogdana Komorowskiego oraz akordeoniści: Jakub Kowalski i Julian Dumicz z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Myśliborzu.

W tych dniach świętują także państwo: Halina i Henryk Bielawscy oraz Urszula i Bolesław Słowik. Dla tych jubilatów pamiątkowe medale zostaną wręczone w domowym zaciszu. Gratulujemy !

Tekst i fot. (szym)

Na zdjęciach migawki z uroczystości złotych godów 9 par małżeńskich z terenu gminy Myślibórz oraz Nowogródek Pomorski

 

 

 

Złote gody w Myśliborzu (1) Złote gody w Myśliborzu (1) Złote gody w Myśliborzu (1) Złote gody w Myśliborzu (1) Złote gody w Myśliborzu (1) Złote gody w Myśliborzu (1) Złote gody w Myśliborzu (1) Złote gody w Myśliborzu (1) Złote gody w Myśliborzu (1) Złote gody w Myśliborzu (1) Złote gody w Myśliborzu (1)

Komentarze

Dla PO-rownania...
DUZE GRATULACJE...! A po drugiej stronie, powinni ustawic sie Ci... co sie ROZWIEDLI juz po 50 tygodniach czy miesiacach !!
2016-03-20 10:57:35

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Chcą prawdziwej szkoły

Nekrologi

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie