czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Złote gody w Lipianach

Złote gody w Lipianach [GALERIA]

Złote gody w Lipianach
Data publikacji: 2015-11-28 23:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:47
Wywietleń: 1622 43053

Dzisiaj w sobotę (28 bm.) w Lipianach odbyła się miła uroczystość. Jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego świętowało 9 par małżonków z terenu gm. Lipiany. Z tej okazji w kawiarni państwa Wiejaczków przygotowano sporo atrakcji i niespodzianek. Wzorem lat ubiegłych, dostojnym jubilatom wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez Prezydenta RP oraz pamiątkowe listy gratulacyjne. Nie zabrakło też serdecznych życzeń, kwiatów, tortu oraz symbolicznej lampki szampana. Natomiast tradycyjne ,,Sto lat” zaśpiewał miejscowy zespół ,,Swojaki” pod kierunkiem Elżbiety Cichackiej. Była też specjalna część artystyczna.

W ceremonii wręczenia medali uczestniczył Krzysztof Boguszewski, burmistrz Lipian, Artur Lipski, przewodniczący Rady Miejskiej oraz Jagoda Oźmińska, zastępca kierownika tutejszego USC.

Burmistrz w swoim krótkim wystąpieniu wspomniał m.in. o wzajemnej miłości, zaufaniu, zrozumieniu i trosce wychowania dzieci oraz wnuków. Podziękował też za godny przykład wieloletniego życia małżonków oraz życzył im wiele sukcesów i zdrowia na dalsze lata.

W gronie dostojnych jubilatów znaleźli się państwo: Teresa i Bolesław Ciszewscy, Maria i Andrzej Jaroszewicz, Lucyna i Stanisław Kuczyńscy, Krystyna i Jerzy Ledzion, Adela i Eugeniusz Leszkiewicz, Janina i Jerzy Szmigiel, Jadwiga i Edward Wilk, Stefania i Piotr Zajkowscy, Anna i Michał Ziemirscy. Gratulujemy.

Tekst i fot. T. Szymański

Na zdjęciach migawki z uroczystości złotych godów 9 par małżonków z terenu gminy Lipiany

Złote gody w Lipianach Złote gody w Lipianach Złote gody w Lipianach Złote gody w Lipianach Złote gody w Lipianach Złote gody w Lipianach Złote gody w Lipianach Złote gody w Lipianach Złote gody w Lipianach Złote gody w Lipianach Złote gody w Lipianach Złote gody w Lipianach Złote gody w Lipianach

Komentarze

W latach 1960-ych... a dzis...??
To sie nazywa MILOSC i DUZE GRATULACJE ! A nie to co niektorzy dzisiejsi mlodzi, ktorzy potrafia tylko przezyc razem "jako tako" przez 50 miesiecy...i juz dalej nie moga sie dogadac ??
2015-11-29 11:19:33

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie