wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Złodziejski duet

Złodziejski duet

Złodziejski duet
Data publikacji: 2016-06-29 12:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:07
Wywietleń: 1764 141361

Działali z premedytacją i w porozumieniu. Kiedy mężczyzna, z którym rozmawiali przy barze jednego z choszczeńskich lokali, wyszedł do toalety pozostawiając na blacie telefon komórkowy 64-latek mieszkający czasowo w Drezdenku nakrył aparat ręką, przysunął do siebie, po czym przekazał go towarzyszącej mu kobiecie. Chwilę później oboje przeszli do innej części lokalu.

Po powrocie z toalety pokrzywdzony zauważył brak telefonu. Poprosił obsługę o odtworzenie zapisu kamery monitoringu. Obejrzał nagranie, które jednoznacznie wskazywało sprawców kradzieży. Jednak jego niedawni interlokutorzy stanowczo zaprzeczyli, aby mieli coś wspólnego z kradzieżą i pośpiesznie opuścili lokal. 

- Zostali zatrzymani na ulicy Jagiełły przez policyjny patrol. Mundurowi rozpoznali ich na podstawie rysopisu podanego telefonicznie przez pokrzywdzonego. Mężczyzna próbował uciekać. Był agresywny i pewny siebie. Do policjantów powiedział „zostawcie mnie i tak nic nie znajdziecie” - relacjonuje kom. Jakub Zaręba z choszczeńskiej policji.

Kilka minut później funkcjonariusze znaleźli w pobliżu lokalu wyłączony, schowany pod jedną z choinek skradziony telefon. 64-latek i jego 22-letnia wspólniczka za kradzież odpowiedzą przed sądem.

(sz)

Fot. Dariusz GORAJSKI (arch.) 

 

Komentarze

A_Szczecin
Tego typu i podobnych oszustów jest wiele wiele więcej...
2016-06-29 14:26:50
Tfuu
Jaki znowu duet - to zwykła patologiczna para i tyle. Duet to może być w filharmonii, a degeneraci ordynarnie kradną. Ładnie ktoś wychował córeczkę, że się z dziadem prowadza i wystawiona na wabia pomaga w kradzieży.
2016-06-29 13:33:39

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie