Niedziela, 26 maja 2024 r. 
REKLAMA

Złodziejska para stanie przed sądem

Data publikacji: 29 maja 2019 r. 06:19
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:41
Złodziejska para stanie przed sądem
 

Od dwóch do 12 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie z gminy Barlinek, którzy pobili i okradli swojego znajomego. Taki finał miała impreza suto zakrapiana alkoholem. Gotowy jest akt oskarżenia w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło w lutym br. w jednej z miejscowości w gminie Barlinek. Pokrzywdzony mężczyzna spotkał się z kilkoma znajomymi, z którymi pił alkohol. W pewnym momencie kobieta i mężczyzna zaczęli się domagać od niego pieniędzy. Kiedy mężczyzna odmówił, napastnik zaczął go bić pięściami po głowie. Kobieta pomagała agresorowi – trzymała ofiarę za ręce, by bity mężczyzna nie mógł się bronić. Napastnicy ukradli mu wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie, w sumie 600 złotych. Krewki znajomy zagroził pokrzywdzonemu, że jeśli zgłosi sprawę na policję, to go zabije.

Sprawcom się jednak nie upiekło. Zostali zatrzymani przez policję i tymczasowo aresztowani. Śledztwo w tej sprawie nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Myśliborzu, która właśnie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciw złodziejskiej parze. Obojgu grozi od dwóch do nawet 12 lat więzienia.

(reg)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA