środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Złodziej jednośladów zatrzymany

Złodziej jednośladów zatrzymany

Złodziej jednośladów zatrzymany
Data publikacji: 2015-09-24 11:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12 23:19
Wywietleń: 1260 23492

Policjanci z KMP w Koszalinie zatrzymali 30-latka, który na przestrzeni ostatnich kilku dni ukradł w mieście dwa rowery. Kryminalni odzyskali jednoślady o łącznej wartości ponad 4 tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

W ciągu ostatnich kilku dni policjanci z koszalińskich jednostek przyjęli zgłoszenia dotyczące kradzieży rowerów. Jeden jednoślad wart 3,5 tysiąca złotych „zniknął” sprzed obiektu, w którym właściciel miał coś załatwienia. Rower prawidłowo zabezpieczony i przypięty za pomocą specjalnej linki został skradziony w centrum miasta.

Drugi jednoślad kilka dni później został skradziony z klatki schodowej. Właściciel zauważył jego brak wychodząc rano do pracy. Pokrzywdzeni  o dokonanych kradzieżach na ich szkodę powiadomili oficera dyżurnego wyceniając łącznie straty na ponad 4 tysiące złotych.. 

Kryminalni z obydwóch koszalińskich komisariatów pracując nad sprawami odnaleźli rowery na terenie miasta. Tym tropem dotarli do 30-latka. 

Zatrzymany mężczyzna usłyszał  już zarzuty kradzieży. Do wszystkiego się przyznał. Teraz czeka go sprawa przed sądem. Za popełnione przez  niego przestępstwa kodeks przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni odzyskali skradzione rowery, które już przekazali prawowitym właścicielom. 

(isz)

Komentarze

tylko pytam...
Jeśli za dwa rowery grozi kara 5 lat, to jaka kara grozi adwokatowi D. -zięciowi kaczej familii za "przekręcenie 13 milionów PLN z funduszy dla niewidomych? A jaka kara kobzie za wyssanie kilometrówki c'a. 270 tys.PLN? A za wylegiwanie się w Kołobrzegu przez inną kobzę? tylko pytam...
2015-09-24 11:41:10

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie