czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Zimowo o poranku w Szczecinie

Zimowo o poranku w Szczecinie [GALERIA]

Zimowo o poranku w Szczecinie
Data publikacji: 2018-01-16 08:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 2912 309774

Początek ferii przyniósł niespodziankę w postaci pierwszych większych opadów śniegu tej zimy w nocy z poniedziałku na wtorek. Wczesnym rankiem nad Szczecinem gęsty śnieg zakrył jezdnie, chodniki i trawniki. Jak długo się utrzyma nie wiadomo. Według prognoz, po śniegu ma zacząć padać dziś także deszcz. Jeszcze przed świtem we wtorek na ulice wyjechały pługopiaskarki. Do odśnieżania chodników zabrali się dozorcy. Pracownicy spółki Wir-Mar pojawili się zaś na przystankach komunikacji miejskiej.

(MIR)

Fot. Mirosław Winconek, Grzegorz Siwa

Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie Zimowo o poranku w Szczecinie

Komentarze

Pomeranczyk
Rano padalo intensywnie i nawet jak bys armie czerwona wezwal do odsniezania to by sie posrali a nie odsniezyli.Jest zima fajnie ze choc troche biala.
2018-01-16 16:43:02
zaspali
nie wszystkie chodniki były odśnieżone na czas a zwłaszcza osiedlowe.
2018-01-16 13:38:26
Miś
Boczne ulice :-) I co jeszcze !!! Samemu łopatę w rękę. Piaskarki jezdziły , zresztą jak pada śnieg to i tak efektu nie widać. Kierowcy muszą nauczyć się jezdzic i tyle.
2018-01-16 11:06:40
gosc
To ze Szczecin nie jest odsniezony to juz norma, Wlodarze miasta niestety problemu nie widza a piaskarki ulic bocznych tez nigdy nie widzialy. Centrum jako tako,.... tylko o chodnikach sie zapomina. Panowie z Magistratu czas na Was. Odejdzie moze przyjdzie ktos bardziej kreatywny , kto zauwazy to miasto i ludzi w nim mieszkajacych.
2018-01-16 09:41:37
.
Ładnie tylko na zdjęciach, a tak to udręka.
2018-01-16 09:19:43

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”