Sobota, 20 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Zima z boksem

Data publikacji: 30 stycznia 2019 r. 07:55
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:31
Zima z boksem
 

Oryginalny pomysł na spędzenie ferii zimowych proponuje klub BKS Skorpion Szczecin. Codziennie od poniedziałku do piątku, przez czas trwania przerwy w nauce, organizowane będą zajęcia z boksu. 

Przeprowadzane będą po dwa treningi dziennie – o godz. 10 i 16 – a każdy z nich ma trwać półtorej godziny. Zajęcia będą się odbywały w sali SDS przy ulicy Wąskiej 16.

– Ferie z boksem to jest fajna alternatywa dla telefonu, komputera czy tabletu – mówi Karol Chabros, trener Skorpiona. – To też dobry sposób na zimową nudę, więc gorąco zachęcamy młodzież, aby spróbowała swoich sił w boksie i przyszła do nas na zajęcia. To nic nie kosztuje, a może okazać się, że właśnie w ten sposób uda się odkryć nową pasję.

Zajęcia będą dostosowane do wieku oraz poziomu uczestników, a prowadzić je będzie wykwalifikowana kadra trenerska. Pojawienie się na treningu nie wymaga żadnego wcześniejszego zgłoszenia. Do grupy można dołączyć każdego dnia w trakcie ferii zimowych.

– Kolejny raz zamierzamy wykorzystać ferie, aby poszukać nowych talentów w naszym regionie – zachęca trener Chabros. – Poprzednie lata pokazały, że młodzi ludzie szybko zaprzyjaźniają się z tą dyscypliną i później chętnie kontynuują swoją przygodę z boksem. Mieliśmy już wiele przypadków, gdy ktoś zgłosił się właśnie na bezpłatne zajęcia podczas ferii zimowych, został z nami po ich zakończeniu i osiągał sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Co więcej, pojawiały się już osoby, które w ten sposób zaczynały z nami przygodę, a teraz są już mistrzami Polski.

Klub zaprasza dziewczęta w wieku do 18 lat i chłopców do 16. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 511 434 641.

(isz)

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA