piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę

Zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę

Zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę
Data publikacji: 2019-09-12 12:24
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-13 19:06
Wywietleń: 9777 414433

Jeszcze nie ucichły echa tragedii dziecka, które zostało wyrzucone przez okno chwilę po urodzeniu, a już Szczecinek obiega dramatyczna informacja o zwyrodnialcu, który zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę.

Do zdarzenia doszło we wtorek w jednym z mieszkań w Szczecinku. Dziecko przebywało pod opieką sąsiada, bo rodzice wyszli do miasta. Po powrocie zauważyli, że z dzieckiem dzieje się coś złego i poprosili medyków o pomoc. Dziecko trafiło do szczecineckiego szpitala, a następnie do szpitala w Szczecinie. Tam przeszło skomplikowaną operację, jego stan jest poważny. O swoich podejrzeniach co do gwałtu szczecineccy lekarze poinformowali policję, a ta – jak nieoficjalnie wiadomo - szybko zatrzymała podejrzanego. Śledztwo prowadzi szczecinecka prokuratura, ale zasłaniając się dobrem postępowania nie udziela żadnych informacji.©℗

(bar)

Fot. Bartosz Turlejski

Komentarze

komentujący to idioci
Banda debili w komentarzach. Jakby Was dotyczyło to byście takich humorów nie mieli.
2019-09-13 18:55:11
@majka
córko wiatru i kurzu
2019-09-13 11:44:38
gwałciciel wg niepotwierdzonych informacji
to sympatyk LGBT+
2019-09-13 00:08:23
???
Wy jesteście nienormalni. Co ma polityka czy wiara do tego co się stało?! Leczcie się bo chyba macie problem z rozumieniem faktów. A pedofilowi gnojowi uciąć ptaka i wsadzić do szamba.
2019-09-12 19:47:53
AZ
Brawo gryfuś!
2019-09-12 18:30:00
@macie@cap
Ale Wy CHAMY jesteście !
2019-09-12 18:15:03
gryfuś
polityczne oszołomy przestańcie się masturbować nad nieszczęściem tego dziecka. Jeśli nie macie nic mądrego do napisania to nie piszcie nic. jesteście takim samym ścierwem jak ten pedofil
2019-09-12 17:12:42
Weger
Dla radnego Mateckiego to jest normalna rodzina
2019-09-12 17:05:01
cap kościelny
Jak to u PiSdzielczych katolików...
2019-09-12 15:46:03
Majka
To pewnie jakiś z Po-ko lewak - lgbt ! A od 500 + to się debile odwalcie! Szykować się na wybory! PIS !!!
2019-09-12 15:15:49
Bart
Tak macie jest debilem !!
2019-09-12 15:03:19
Olek
Nie mów o tym Sekielskiemu.
2019-09-12 14:52:54
Do macie
Prosze mi powiedziec jak sie ma 500+ do zgwalcenia dziecka przez sasiada?? Jestes debilem?
2019-09-12 13:47:46
guciu
Nie lepiej cukierki !?
2019-09-12 13:41:47
macie
Efekt 500 Plus
2019-09-12 12:50:51
Tylko pytam
Heteroseksualna rodzina, matka, ojciec, dziecko?
2019-09-12 12:44:54
Czy Szczecinek to ta miejscowość co wystawiała rachunki Prezydentowi ??
.
2019-09-12 12:19:44