środa, 30 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zgubiło ich mleko

Zgubiło ich mleko

Zgubiło ich mleko
Data publikacji: 2015-08-10 10:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12 23:19
Wywietleń: 1239 9036

Szczecińscy wywiadowcy zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży dwóch nieletnich, którzy włamali się do jednej z placówek oświatowych. Ukradli dwa kartony mleka. Sprawcy zostali przewiezieni do Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo, gdzie funkcjonariusze na podstawie zebranej na ich temat wiedzy operacyjnej udowodnili 14- i 16–latkowi również inne czyny karalne. O dalszych losach szczecinian zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w centrum miasta. Dwaj nieletni mieszkańcy Szczecina wybijając szybę w budynku weszli do wnętrza, skąd ukradli dwa kartony mleka. Patrol policji zaskoczył 14- i 16-latka w miejscu przestępstwa. Obaj nieletni przewiezieni zostali do Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo.

Tam mundurowi na podstawie ustaleń operacyjnych udowodnili zatrzymanym inne czyny karalne, które ci popełnili na terenie Szczecina. Młodszy z chłopców usłyszał łącznie 7 zarzutów. Dotyczyły one kradzieży z włamaniem do placówki oświatowej, usiłowań włamań do piwni oraz uszkodzenia mienia poprzez zamalowywania graffiti na jednym z wiaduktów kolejowych. Natomiast 16– latkowi udowodniono dwie kradzieże z włamaniem oraz trzy uszkodzenia mienia.

Sprawą obu chłopców zajmie się wkrótce Sąd Rodzinny i Nieletnich, który zadecyduje o ich dalszych losach.

Komentarze

Życie
Zamalowywanie graffiti to raczej czyn pozytywny. Gdyby namalował graffiti, to byłaby dewastacją. Swoją drogą, z małych rzezimieszków wyrosną duzi przestępcy, a szkoda.... Ciekawe kim są rodzice.
2015-08-10 09:33:30

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie